Alajärven kaapeli-tv

Te joilla on tuo Järviradion markkinoima kaapeli-tv kertokaapa minkälaisia extra kanavia JR:n digitaalinen kanavanippu sisältää? Siis tämä:
162,00 / -- / Kanavanippu JR / Digitaalinen

Mainospuheitahan kuuloo kun kysyy toimittajalta..nyt haluaisin kysellä teiltä kenelle on asennettu tämä järjestelmä.
2304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Täälläkin kaipaisi kommenttia

Äänestä
  • Ei kannata sekaantua kyseiseen asiaan.
    Jatkuvasti ihmiset muuttaa kaapeliteeveensä harava antenni verkkoon, huonosti huollettu ja aivan retuperälle päästetty järjestelmä kyseessä.
    Nuukuus huokuu kyseisessä järjestelmässä ja en suosittele kellekään.
    Kyseinen toimittaja saisi kyllä piru vie pistää jo asiat kuntoon jos meinaa saada tyytyväisiä asiakkaita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaapeliinko kirjoitti:

Te joilla on tuo Järviradion markkinoima kaapeli-tv kertokaapa minkälaisia extra kanavia JR:n digitaalinen kanavanippu sisältää? Siis tämä:
162,00 / -- / Kanavanippu JR / Digitaalinen

Mainospuheitahan kuuloo kun kysyy toimittajalta..nyt haluaisin kysellä teiltä kenelle on asennettu tämä järjestelmä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu