Niin, tuossa otsikossa taisi jo kysymys tullakin. Kyselee mies, joka ei vaan ymmärrä tätä kakkareikäjuttua millään.. Kaikkea on tähän ikään tullut kokeiltua, mutta en vaan saa kiinni ajatuksesta, miksi ihmeessä panisin naista peräsuoleen?
Miten naiset niinkuin yleensä tämän kokee, eikö se kikkeli suolessa tunnu samalta kuin kakkapökäle - kuvittelisin..?
Miten naiset niinkuin yleensä tämän kokee, eikö se kikkeli suolessa tunnu samalta kuin kakkapökäle - kuvittelisin..?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kysytty aiemmin ja myös vastattu aiemmin. Luetaan niitä vanhoja viestejä ettei tartte toistella.
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/nautitteko oikeasti tid:3512?term_keywords=nautitteko oikeasti
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/nautitteko tid:3512?term_keywords=nautitteko
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/oikeasti tid:3512?page=1&term_keywords=oikeasti
"Kikkeli suolessa" ei tunnu samalta kuin kakkapökäle. Voit tarkistaa asian helposti itsekin ostamalla seksikaupasta aidon kokoisen dildon ja liukuvoidetta. Osta sellainen malli jossa on imukuppi toisessa päässä...
En täällä vakiokävijä ole, enkä jaksa satoja vanhoja viestejä läpi selata. Kiva, kun joku jaksaa ja kiitos linkeistä. Siksi toiseksi, tätäkin lukee varmasti joku, joka ei ole ikinä moiseen kysymykseen vastannut.
Kuten totesin, kaikkea on tullut kokeiltua ilman ennakkoluuloja, myös sauvaa omassa peräsuolessa. Minusta se todellakin tuntui kakkapökäleeltä, ei ainakaan kiihottavalta, saati sitten hyvältä. Tunne oli lähinnä omituinen ja epämiellyttävä. (ehkä olisi toisin, jos olisin homo - en todellakaan tiedä)
Siksi kysyinkin, miltä se naisista tuntuu.. Tai paremminkin, tuntuuko penis tai sauva pepussa oikeasti hyvältä, vai meidän miesten perversioiden vuoksiko moiseen suostutte? Mua ei panisi pyllyyn edes nainen sauvalla, ei ainakaan vapaaehtoisesti.
On myös kokeiltu sauvaa ja anaalitappia peräaukossa runkatessa. Ei tuntunut kakkapökäleeltä vaan kiihottavalta, tavallista kovenmpi orgasmi. Vaimo on nussinut mua panovyöllä ja sekin oli varsin kivaa. Myös se tuntuu kivalta kun vaimo hieroo eturauhasta sormellaan ottaessaan suihin.
En kiihoitu missään määrin miehistä eli olen hetero. Homoilla hermonpäät on samoissa paikoissa kuin heteroillakin mutta he eivät saa iloa vastakkaisesta sukupuolesta. Varmaan löytyy homojakin jotka ei pitä anaaliseksistä. Suurin osa heidän jutuistaan on suihinottoa ja runkkausta.
Nautin peppuseksistä, mutta se sattuu : (( Kyllä paremman orgasmin saan jos Pimppiin panee : )
Minäkin nautinn peppu seksistä mutta se sattuu muuten se on ihanaa ja kiihottavaa
Ei satu jos toimii oikein, voin opettaa ;)
On kokeiltu monta kertaa se sattuu ihan saakelist. Tai sit ei oo sopivaa miestä paikalle tullu!
pieni muna suuri luulo :)
Se sattuu ei muuta voi sanoa! Ja täh en ihan ymmärtänyt
Se sattuu ei muuta voi sanoa! Ja täh en ihan ymmärtänyt
Jos se sattuu niin silloin on tekniikassa vikaa:
- Liukkari puuttuu
- Esilämmittelyt unohtuivat
- Mies etenee kiihkoissaan liian nopeasti
- Nainen ei halua peppuun
En osaa yhtään sitten sanoa että mikä meni vikaan mutta ainakin muuten tuntu hyvälle paitsi sattu kyllä paljon! Jompi kumpi nyt varmaan teki virheen!
En pidä yhtään ja en ymmärrä miehiä, jotka naista haluavat kakkareikään panna. Sellaisesta puuttuu kunnon rakastelun tunne. Kyse kylmästä panosta ja sitähän monet miehet tänä päivänä vain naiselta haluavatkin. Kylmää panoa! Sellaisista pysyn kaukana!