Koska ole poikamies ja itsetyydytys on syntiä niin olen pohtinut, että voiko rukoilla eroottisia unia saadakseni yöllä siemensyöksyjä? Jumalan sen sitten päätää ovatko ne tullakseen, unet ja orgasmit vai eivät.
askarruttaa
poikamiestä
554
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos olet todella uskova ja rukoilet riittävän hartaasti niin Jumala lähettää uniisi ihanan naisen joka tyydyttää sinut täydellisesti. Jos uskot vielä enemmän niin sellainen nainen ilmestyy illalla ovellesi pyytääkseen almua köyhille. Kutsu hänet sisään ja kaikki sujuu Jumalan tahdon mukaisesti!
Saa sen naisen tilattua kotiin ilman rukoustakin.
www.sexwork.net/
Kuka sanoo, että on syntiä? Toisaalta, kaikki meidän tekomme ovat syntiä. Seksuaalisuus kuuluu ihmiselämään ja vaikkakin siinä yleensä on ripaus syntiäkin, niin sitä on meidän ihmispoloisten elämä.
Älä tee asiasta suurta ongelmaa ja myöskin tuossa toiminnassa pidä kohtuus. Se on ajoittain tehtynä myös jopa terveellistä, sillä se kuuluu ihmiselämään. Jumala on luonut seksuaalisuutemme.
Jumala ei ole niin ankara kuin monet uskonlahkot opettavat. Olet Jumalan ihminen, mutta myös tavallinen kuolevainen ja syntinen, olet ihminen.
Syntiä on kaikki se, mikä erottaa ,meidät Jumalasta! Itsetyydytys normaalissa määrin ei erota.
Itsetyydytys tuo Jumalaa lähemmäksi sinua.
Jumala on sairaalloisen kiinnostunut siitä mitä ihmiset sukupuolielimillään tekevät.