Känä vatsataudissa

Kehui Lindhlin kinkkuja, nyt syyttää keskustaa..

http://keskustelu.suomi24.fi/node/10336729

Nätisti...nätisti..ettei poistu ?

.·:*¨¨*:·:*¨¨*:·.Hyvää Joulua !.·:*¨¨*:·:*¨¨*:·.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei vielä poistanut ilveilijä palstalla !

Äänestä

Känällä oli 3 pv;n ruikkutauti.
Nyt jo leveilee tuolla ylhäällä.

Äänestä

Onko tuo penis sinun korvien ja silmien välissä? Ihan näyttää kepulaiselta kikkelistä. Tupaillassa olkaan joskus vertailtu.

Äänestä

Olen rakkauden puolueen jäsen

K yrpäkin päässä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


‹(•¿•)› kirjoitti:

Kehui Lindhlin kinkkuja, nyt syyttää keskustaa..

http://keskustelu.suomi24.fi/node/10336729

Nätisti...nätisti..ettei poistu ?

.·:*¨¨*:·:*¨¨*:·.Hyvää Joulua !.·:*¨¨*:·:*¨¨*:·.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu