Piirakan esilämmitys

auringossa

www.xhamster.com/movies/229203/nudist_beach.html

9

6234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rii-tu

      muistikohan rasvata huulet ettei auringossa pala

    • galileus

      Tuo piirakka oli niin seksitön kapistus kun olla voi. Missä muodot hä?

    • hapannaama56

      kylläpäs näytti höntiltä touhulta :)

    • Markus.-.

      Samaa mieltä että viivapillu ei ole minkään herkkupakkaus, muodot puuttuu ja ei oo särmää tai luonnetta. Vaatimaton. Pillussa opitää olla muotoja - kauniit esiin tulevat häppärit Nams!

    • PILLUAPERKELE
    • Arska``

      Joo kyllä se niin on että pillussa tarvii olla potkua eli näkyvät häppärit on must!

    • pakko kommentoida tähä aiheenseen ... miksi miehet eivät tykkää pillun nuolemisesta? heidän vehkeitäää kyllä pitäisi nuoleskellä ja imutella : eikä siinä mitää vikaa ole .. mutta miksi aina ja aina vain miesten vehkeet?



      ja yksi kysymys vähän aiheestaa poiketen : mikä miehistä seksissä on parasta?

      • ukkelix57

        Minä, 57 vee mies, olen aina pitänyt naisen nuolemisesta. Pyrin aina ennen panemista lämmittämään naisen nuolemalla hänet kauttaaltan ja lopuksi pillun. Yleensä nainen laukeaa viimeistään siihen pillun nuolemiseen. Nautin itse paljon, kun nainen puristaa reisilään pääni pihtien väliin ja ääntelee orgasmin kourissa.
        Itse nautin pillun mausta ja on kiihokkeena itsellekin. Sitten työnnyn hiljaa ja varovasti sisään ja aloitan nainnin pyörittäen kullia kahdeksikon tapaan. Yleensä nainen tulee pian uudestaan. Usein panen takaapäin ja hyväilen käsillä klittaa ja naisesta riippuen myös anusta. Joku nainen tykkää niin paljon anuksen hyväilystä, että on pyytänyt analiin. Sitäkin olen harrastanut, vaikka se ei ole erityinen mieliteko.
        Olen saanut kiitosta, vaikka kullini on vain 15 cm, mutta paksu.
        Niin, itse en erityisesti tykkää kalun nuolemisesta, mutta en tosin kiellä sitä, jos nainen haluaa.
        Kokemusta on kertynyt noin 200 naisen osalta, joten onhan sekin jonkinmoinen otanta.
        Vaikka ikää on jo tuo edellä kerrottu, niin pyrin naimaan tai runkkaamaan päivittäin. Se pitää miehen virkeänä.


    • seksistä on parasta ,että nainen antaa halukkaasti edestä ja takaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      101
      4507
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3343
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2370
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      36
      1388
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      34
      1183
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      37
      1116
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      13
      1064
    8. 158
      1007
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      934
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      872
    Aihe