Pornon katsomisesta eroon yrittävänä poikana minua kiinnostaa, katsovatko tytöt pornoa. Siispä: kiihotutteko pornosta, vai onko se vain naurettavaa?
Tyttöjen ja naisten pornon katselu
26
5969
Vastaukset
- tyttönen
mä ainakin kiihotus kun katselen pornoa...
- minä:)
kyl mäkii joka päivä:P ja kiihottaaha se! varsikii lesbot vaik ite en oo…
- pekka69
tyttönen paljo oot vanha?
kiihottuminen on yksilöllistä,ei ole väärin syttyä jostakin kuvasta koska se manipuloi sinua tekemään sen!
- masjub
kyllä mä lesbopornoa kattellessani kiihotun (:
- snif
Kyllä katson ja paljon katsonkin. Ehkä liikaakin :/
- Tyttelit
Kyllä kaikki kiihottuu , kun katsellaan pornoa etenkin minä , vaik oon vasta tyttö
- pekka69
tyttelit paljo oot vanha?
- pornLady
Porno on todella kiihottavaa. Sieltä tietysti katsellaan se mikä sopii omiin fantasioihin :). Tosin se on pitkälle sitä fantasiaa, monia niiistä jutuista en varmaan oikeasti kokeilisi. Mutta ymmärrän täysin miksi miehet katsovat pornoa, harmi kun sitä pidetään niin pahana :(
- sarAv
Riippuu pornosta. Mistään peruskamasta en kiihotu. Laadukkaammista kyllä, jossa on jotain muutakin ideaa kuin kauhea jyystäminen. Naisten välisestä pornosta ehkäpä eniten, koska siinä ajatellaan toista tasapuolisesti eikä vain toisen osapuolen tyydyttämistä kuten heteropornossa jossa miehen tyydytys on pääasiana.
- näin se homma etenee
En kiihotu pornosta. Sen sijaan - jos tahdon mutten tahdo - kiihotun niistä mielikuvista, joita pornon katseluun kytken. Se on pitkän ehdollistumisen tulos. Ja kyllä pelit toimii ihan normaalisti tai luultavasti paljon normaalia paremmin, että siitä ei ole kyse. Se on ihan vaan se perusjuttu että ainoa todellinen sukupuolielin on meillä korvien välissä. Jotkut sitä osaa käyttää, useimmat ei.
Se on kyllä ihan täyttä peeäskooaa että naisten välinen porno olisi tasapuolisempaa kuin heteroporno. Mitä epätasapuolista siinä on että miehen tyydytys on pääasia? Se on luonnonlaki. Sitä paitsi lesbosuhteessakin aina toinen on "mies", tämä on näin sekä pornossa että oikeassa elämässä.
Ihmisen reppanat, varsinkaan tytöt ja naiset eivät näitä juttuja tajua, ovat täysin kehällä kaikessa. Siksi aasin tai lampaan kanssa nussiminen olisi paljon älykkäämpää ja henkisesti kehittävämpää. Keskiajallahan sitä harrastettiinkin.
Kauhea jyystäminen on just siistiä koska se on vähän niin kuin urheilua, hardcoressa on jotain sinällään arvokasta. Samoin ruoskimisessa. Nautinto on intellektuellimpaa. Kaikkein tyhmin nautinto on akkojen välinen pussailu, joskus jotkut miehetkin jäävät sen katseluun kiinni ja haluavat mukaankin. Kahdeksanvuotias on viisas kun se sanoo että yäk tyttöjä. Tosin terve mies sanoo että yäk poikia. Lähetyssaarnaaja ja koira-asento ovat miltei yksinäiseen käteenvetoon verrattavia iloja, kunhan vaan pääsee "alistamaan". Se on se juttu.
- TOSI NOLOA
Katson vain lesbopornoa jossa käytetään kovia vehkeitä ;) Siitä minä kiihotun !
- mielestäni...
Mä en oikein ymmärrä lesbopornon katselua, jos on heteronainen. Itse tykkään ennemmin katsella homopornoa. Kyllä sitä alastonta miestä mielummin katsoo, kuin naista.
- Supsutin
Oon aina miettiny, että oonko outo, kun katselen silloin tällöin lesbopornoa. Kiihotun siitä ja saan orkun usein. Joskus katselen heteroseksiä, mutta useimmin ryhmä-/lesboseksiä. Hieron klitoristani samalla, ja sitten yleensä tulee. :)
- Z
********, kun pornossa näytetään vaan naisia, ei sitä voi katsoa millään ilveellä. Katsoisin, jos siinä näytettävät naiset olisivat vastaavia himottavia pornomiehiä. Kyllä naisille pitäisi tehdä omaa pornoa, niin oppisivat, että miehetkin voivat näyttää sairaan hyviltä!!
- MinäVain(:
Kyllä mä ainakin kattelen (:
- gggrau
Katon ehkä vähän liikaakin. En kyllä ymmärrä miksi yrität päästä tavastas eroon.. :p
Jotenkin hassua kun useimmilla pornosivuilla on niita pop up chatteja joissa seksikkäät naiset sanovat että "will u cum over" tai "im all horny and bored"
Miksei niissä ikinä ole MIEHIÄ? Selvästi markkinointi virhe. Naiset katsoo pornoa ihan yhtä paljon kun miehetkin. - uh ah pornoo
katon pornoa melkein joka päivä. koska kiihotun ja sit alan sormittaan
- kinkikinko
Tulee aika usein 'eksyttyä' pornon ääreen. Katson ainoastaan heterotouhuja, usein vähän kinkympiä juttuja.
- juuuuuuhahahaa
vaikka oon 100 % hetero, en pystyis ite olee naisen kaa sillee, kyl mä ehkä kiihotun enemmä lesbopornosta... Siinä vaa pystyy samaistumaan paremmin ja tietää ehkä miltä jokin juttu tuntuu tai pystyy kuvittelemaan. Ehkä oon outo lesbo, mutta näin se vaan on :D
- masjub
lesbopornosta kiihotun päivittäin, tyttö vielä oon
- gayporn
katselen kyllä ja kiihotun aivan äärimmilleen, homopornosta...kaksi nuorta ja hyväkroppasta kundia keskenään on aivan äärimmäisen kiihottavaa....tähän asti parhaat orkut saanu itekseni homopornon jälkeen...ja siis olen heteronainen....että sellasta ;))
- jukkis62
mikä vika ois,naisen vartalo on on äärimmäisen taideteos
- N/20
Olen vähentänyt paljon pornon katsomista. Joskus tuli katsottua vähintään kerran päivässä, mutta ei enää. Vähentämiseni johtuu siitä, että minulla on ollut haluttomuutta ja myös tuntuu siltä, että pitäisi siirtyä rankempaan materiaaliin että porno kiihottaisi taas. Yritän katsoa vain n. kerran kuussa.
Katsoin naista alistavaa pornoa, vaikka en käytännössä toteuttaisi melkein mitään katsomistani asioista. En voi katsoa pornoa jossa on liian feikki naisnäyttelijä (pumpattu täyteen silikonia) tai jos kohtauksessa ei ole mitään autenttisuutta.
Pidän äänet aina pois päältä, koska ne vain häiritsevät. - Anonyymi
Tytär on neljätoista sen oma kone jumittui sanoin katso minun koneella pärjään puhelimella annoin sala sanan meni viikko katsoin koneelta auton osia katsoin historiaa siellä oli vaikka mitä: neisyyden menetys, ensimmäinen rakastelu, ison kalun imeminen , sen jälkeen isä kalu kalun imeminen ymss.
En poistanut jotain muuta jos keksis.
Olen yksin huoltaja äiti asuu kauempana tyttö käy siellä joka kolmas viikonloppu koulun takia.
Huomasin kun tulen saunasta pikku housuissa, silloin on olohoneessa usein vieressä sohvalla pikku asussa kun tulee saunasta, jos annan kalun vähän kasvaa lahkeeseen ei lähde pois.
Tein testin join muka viinaa ja kävin saunassa, horjahtelin ja meni sänkyyn, tyttäreni tuli alusasussaan ja halusi viereen katsomaan että en oksenna.
Tuli viereen oikeastaan kainaloon isot rinnat kuin äidillään painui kiinni nosti jalan minun päälle puhui kaikkea siirsi jalkaa että koskettaa kalua tunsin että käy kuumana Jututin niin että siirryi kauemmas nännit pullotti kunnolla kalu paisui jalka oli kalun päällä.
Sen jälkeen oli isä tyttö sivuja paljon koneella. Join eräänä iltana ja laitoin siteen nilkkaan sanoin pitäis käydä saunassa laitatko muovipussin teippasi kunnolla sanoi voin tulla kavriksi. Istuin lauteilla Senja tuli saunaan katsoin ikkunasta kuin pienoismalli vaimosta tuon ikäisen pylly on kiinteä pyörähteli suihkussa kuin esittäen tuli viereen lauteille kourallisen kokoiset rinnat on kiihottavat Senja katseli kalua mikä oli jalkojen välissä koko pituutena. Senja kysyi pesenkö sanoin ei tarvi tai jos peset minä pesen sinut. Laskeuduttiin alas istuin penkille Senja oli edessä pesin jalat seisoi ihan edessä pillu ihan vieressä sanoin olet niin seksikäs alkaa tuntua Senja sanoi niin seisooko sanoin taitaa seisoa Senja sanoi se on normaalia Senja istui syliin että voin pestä tukan ja muut Senja oli sylissä kalu seisoi kunnolla Senja liikkui niin että kalu hieroi pillua pesin tukan ja aloin pestä selkää kumartu että sai katsoa kalua. Senja nousi pesen hiukset istu siinä pesi edestä ja selkää sanoin nouse kalu seisoi kuin kivi Senja kumartui ja pesi varpaat ja jalat kalu koski välillä poskia kun resi kalua pesi kasin käsin sanoin äiti ei saa tietää nauroi ei tietenkään veti esinahan ihan taakse ohuet sormet pesi nahkaa sormet teki ylimääräisiä liikeitä kalun päässä sitten sain suihkun ja kunnolla joka osaan.
Join kkeittiössä kossua ja annoin Senjalle kiitos hyvästä pesusta. Senja tuli ohessa yöpuvussa kehuin on nätti nauroi äiti sanoi olen porno tässä yöpuvussa sanoin höpö höpö olet nainen,
Makoilin sängyssä ja luin kirjaa Senja tuli ovelle, isi saanko viereen ja tuli peiton alle.
kainaloon käsi hieroi rintaa ja vatsaa kalu kasvoi ja seisoi Senja kuiskas en ole nähny noin isoa sanoin tietokoneellakaan katsoi minua hymyili en sielläkään ja tarttui kiinni ja puristi hymyili mutta nyt nään ja painui nopeaan alas ja kalu suuhun sanoin et saa kuukui vaan yyym. Annoin imeä sanoin minä kans kääntyi äkkiä ja laski pillun suuhun se oli märkä ja siisti huulet avoina tynsin kielen huudahti ihanaa ja painoi pillua hieroin herkkukohtaa peikalolla ja sain aikaan pitkän vapinan ja ulinan kalu sai kovaa käsittelyä yritin sanoa lopeta mutta imi ja im korasi kiveksiä kun laukesin imeminen pysähtyi kieli liikkui ja nieli kaiken,
Senja tuli viereen halasi kuiskas opetatko minua pojat vaan puristelee ja kikattaa.
Sanoin nukutaan nyt Senja halasi kuiskas sinä opetat.
Yritin nukkua katsoin laatikkoon siellä oli kolma kumia, mietin en voi ja nykahdin.
aamulla sai kahvit vuoteeseen ja sämpylän. Juotiin ja syötiin. Senja jäi viereen tunsin lämmön silittelin vähän, Senja huokaisi en voi olla muun kanssa kuin sinun .
Senja nousi voitko sinä, näytin kumeja Senja hyppäsi kaulaan otti kalun ja imi nuoli ja imi laitoin kumin ja Senja odotti deljällään maistoin ensin pillua nuolin ja sormetin Senja huusi anna sitä katsoin voiko noin pieneen panna nousin päälle ja ohjasin huulet aukeni Senja sanoi sievästi pääsin puoleen väliin pysäytti odota ja rentoutu panoi sievästi pyllystä näin että käy kipeää Senja vain painoi oltiin pitkään ei liikuttu katsoi vetisin silmin kuiskas vähän liikutin ja vedin liikutin lisää kuiskas jokin tunne tulee kipu häipyy anna liikutin ja liikutin kuiskas paina kalu meni pitkälle liikuttiin sievästi kuiskas vähän sattuu pian alkoi itse liikkua jalat nousi kuiskas anna vaan nostin melkein pois kumi oli veressä painoin sisään Senja sanoi olen saanut ensikertaa oikeaa sanoi ota pois nousin ja otin kumin pois sanoin pestään välillä.
Makoiltiin oli aamu päivä sanoin illalla sitten.
Käytiin kaupassa kysyin sattuuko nauroi ei kun haluttaa sanoin hiljempää. Laitettiin ruokaa ja makoiltiin. Katsottiin toisia ja juostiin sänkyyn, Nyt pantiin oikeasti ja pitkään levähdettiin ja pantiin toisen kerran sanoin vielä on uusi paketti. Siitä alkoi vuoden kestävä rakastelu ja vaikka missä kun oli minun luona Senja sanoi on kokeiltu kaikkea osaan kaiken jailman kumia Äiti oli ihmetellyt kun on noin rauhallinen- Anonyymi
Olipa kiihottava tarina, olin ihan litimärkä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä422256Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi2282014- 1111548
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1441281- 1151207
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1381114Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://261099- 741009
- 65963
- 70950