jos olisin miljonääri

menisin etelän lämpöön 3kkuukaudeksi ja 1kk muualla sitten suomeen.
egypti turkki
5281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Laittaisin elämäni kokonaan uusiksi. Muuttaisin toiseen maahan.

Äänestä
  • Menisin autokouluun ja ajaisin ajokortin.

    Äänestä

  • Olisin töissä ulkomailla( ruotsi. Norja. Tanska. Saksa. Itävalta. Sveitsi.

    Äänestä

höpö juttuja,jos oisin miljonääri,miksi jos,kun sattuu olemaan miljonääri

Äänestä

En olisi suomi24 palstalla 18:38...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


henriks ijas kirjoitti:

menisin etelän lämpöön 3kkuukaudeksi ja 1kk muualla sitten suomeen.
egypti turkki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu