Missä on Venäjä maailmankartalla??????!!
Mies joka ei tunnista edes Venäjän presidenttiä,
13
84
Vastaukset
- kokkari-tns
No ei se todellisuudessa korkeelta tippunu. Galluppeihin ei voi luottaa!
- american meininkiä
HÄH Ei tunnistanut naapurivaltiomme presidenttiä??!
Suomi on saanut oman miespuolisen Sarah Palinin pressaehdokkaaksi. - hyikakkaahyi.
Homot helvetintyhmiä,
- Mies 42
Voi teitä epäuskoisia, ensi vuonna linnan juhlissa soi tämä musiikki:
http://www.youtube.com/watch?v=vxSGNwK52kQ - media sumuttaa
Valtamedian juonia tuo Haaviston "kysely suosio", haluavat Niinistölle helpoimman ja tyhmimmän vastaehdokkaan toiselle kierrokselle.
Vaikea sitä on heikkolahjasesta tehdä pressaa jos "loppuottelussa" Niinistö joutuu kahden kesken väittelemään kokeneen ja älykkään Väyrysen kanssa. - 6+12
Outo juttu.
Onko Haaviston koulutus puutteellinen?- .............
Kenties spekusimmuinsidentti?
- opastetaanpas hieman
Yleissivistykseen välttämättä tarvi pitkää koulutusta.
Politiikasta kiinnostunut saa poliittisen sivistyksen kiinnostuksensa myötä. - paskanjauhantaa
opastetaanpas hieman kirjoitti:
Yleissivistykseen välttämättä tarvi pitkää koulutusta.
Politiikasta kiinnostunut saa poliittisen sivistyksen kiinnostuksensa myötä.Poliittista sivistystä ei ole olemassa.
- pahalta näyttää
paskanjauhantaa kirjoitti:
Poliittista sivistystä ei ole olemassa.
Haavistolla ei ole edes yleissivistystä.
- Hyi p skaa hyi
Haavisto paskanti kyllä nyt oman kampanjansa pahan kerran.
- Pekka On Hieno Mies
"Pekka Haavisto on useista vääristä mielipiteistään huolimatta miellyttävä, edustava ja asioista perillä. Hän suhtautuu useimmiten kohteliaasti myös toista mieltä oleviin, mitä ei voi sanoa muista kukkahattuleiriä edustavista ehdokkaista. Uskon, että hänestä tulisi erittäin sovitteleva ja sopua rakentava presidentti, johon useimmat olisivat vielä kuuden vuoden päästä tyytyväisiä. Myös hänen puolisonsa Nexar Antonio Flores olisi mitä mielenkiintoisin First Lady. En tosin tiedä, kättelisivätkö muslimimaiden diplomaatit häntä itsenäisyyspäivän vastaanotolla." Lähde: Halla-aho
- Medjedewin kuva
Juu, kiltti on ja asiosta perillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1231964Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1311874Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101794Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561465Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341392Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5161076Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50972Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115916Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347882