Hei voisitko katsoa näkyykö minulle työtä tai opiskelua ja mitä muuta näet minulle.jatkuuko tämä ankea vuosi vai tuleeko jotain iloa elämääni. Kiitos sinulle etukäteen vastauksesta.
Keskiyö :)
SYYSnainen_..
1
63
Vastaukset
Hei
näen sinut kirja kädessä, joten uskoisin sinun keskittyvän lukuihisi. iloa saat järjestämällä itse mukavia menoja ja ottamalla yhteyttä sinulle rakkaisiin ihmisiin.
näen ympärilläsi sinistä, syvän sinistä energiaa. se tarkoittaa hyvää ja älykästä aikaa, minä tulkitsen sen niin, että ajankohta olisi hyvä luvuille ja opinnoille. olet rauhallinen, etenkin henkisesti, nyt on hyvä aika lähteä eteenpäin valitsemaasi suuntaan.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381309
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38869Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad29607Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14580
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26548Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536- 24531
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17493Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16492