Minulla on paljon ilonaiheita elämässäni ! Minulla on mm. vihreä sirkusnorsu, jonka kanssa olen käynyt monia henkeviä keskusteluja. Varastin sen venäläisen mafiosoystäväni kanssa. Nämä kaksi ovat 24/7 pontikkahuuruissa, sillä kellarissani on joukko orjia joiden elämällä ei ole muuta tarkoitusta kuin keittää pontikkaa valtaviin tynnyreihin. Syön myös usein taikasieniä kuunnellen samalla kiteeläistä saatananpalvontamusiikkia, josta pidän kovasti. Siitä tulee hyvä olo. Olen saanut suurimman osan ystävistänikin venäläisen mafian kautta. Pilkomme myös usein turskia, kuten tänä yönä, kun eräs ystäväni tulee meille yöksi. Turskat saamme venäläisen mafian kautta, tai silloin kun sirkusnorsuni on käynyt kalastelemassa.
ELÄMÄ ON KIVAA KUN ON VIHREÄ SIRKUSNORSU
14
231
Vastaukset
- Tokaturskis
No nyt olet päässyt ytimeen!! Älä vaan anna periksi.
- turskien ystävä
Kiitos, kommenttisi antoi minulle voimia jatkaa kehittäviä harrastuksiani, vaikka jotkut pitävät niitä kummallisina.
- puhuu vatsasta
Tiä siit onko se ehkä etukin - vatsa on viimesyksystä alkaen antanut neuvoja, mitä se haluaa ottaa vastaan.
Alkoi turhan tuhdeista ruoka-annoksista. Olin tippua tuolilta kun maha ilmoitti tylysti, nyt jätkä et sitten enää pistä tänään suuhuis.
Paino on lähtenyt laskemaan, samoin verenpainekin. Eilen illalla vatta sanoi, likööri ei käy, laimenna kirkasta oi mulle. Sitäkin vain pari desiä.
Olen kai nielassu jostakin dropista seurantasirun ja minuu ohjaillaan ulkoapäin, ehkä.- turskien ystävä
Aika jännä tilanne D:
- Sienien ystävä
TÄMÄ ON ASIALLINEN AIHE TÄLLÄISIÄ LISÄÄ!!!!
- turskien ystävä
Kiitos, minustakin tämä on erittäin asiallinen! (:
- Saatananpalvoja
Minullakin on sirkusnorsu kellarissani. Äitini ei vain teidä siitä koska se on näkymätön. Hän on monta kertaa huutanu alhaalta mihin minä aina tormään mutta ei ole nähnyt mitään. Se on jännä juttu että sinulla on samanlaisia harratuksia kuin minulla haluisitko ehkä kertoa minulle lisää tästä ihanasta turskien pilkonta harrastuksesta? Se alkoi heti kiinnostaamaan minua koska minä olen pilkkonut ahvenia mutta niistä ei ole ollut iloa kun ne ovat alkanee puhua minulle(sieni huuruissa) ja en ole voinut pilkkoa niitä loppuun koska ne ovat sanoneet että ''älä pilko meitä. olemme ystäviäsi ja tulemme aina olemaan!'' Nyt pidän niitä akvaariossa. :)
- turskien ystävä
WAU, NÄKYMÄTÖN SIRKUSNORSU, VÄHÄNKÖ SIISTIÄ ! No, pilkon turskia sekä yksin että ystävien kanssa, mieluiten keskellä yötä uhrilahjoina. (Välillä myös päivänvalossa muuten vaan.) Se on ihan mahtava harrastus ja eräs hyvin tuntemani henkilö on kirjoittanut aiheesta tänne "elämän ilot"-palstalle vähän tarkemmin. Kannattaa kokeilla niitä, ne ovat paljon suostuvaisempia kuin jääräpäät ahvenet, jotka sinänsä ovat ihan mukavia otuksia.
- Norsuni
Rakastan norsuani todella paljon. Ei muuta.
- turskien ystävä
Niin pitääkin (:
- 20v mies
TÄYTTÄ PASKAA KOKO PASKASI! Hanki elämä ja elä ihmisiksi
- turskien ystävä
:----D kiitos päivän nauruista (: ja kiitos hyvästä ehdotuksestasi sekä huolenpidostasi, mutta minulla on kyllä elämä ja voi kun hyvä ja ihana elämä onkin ! Hyvää jatkoa sinullekin (:
- jk
vai iin
- niin pal kärssi sain
Parhaita norsuja ovat kasmirvillalla täytetyt norsut. Hyvin filosofeeraavia veijareita. Saattavat heittää legentaa kärsänkään värähtämättä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5902021- 98999
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18957Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101826Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki4817Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50749- 70747
- 63715
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74678- 65553