Kaskiviikkona se alkaa 13.1

N:ro 4

Rahamiehet sitten Niinistöä ja Lipposta

Rahamiehet sanoo olevansa kansan asialla.
Niin ovatkin "nylkemässä "

mm Lipposen lailliset tulot v2010 lähes 300 000 e

" anna köyhä äänesi mafialle
Ay johtajalla 230 000 tulo v2010 joka verossa.
Ja Ay mafia jatkuu.

Ay mafian Ihalainen Lipposen >vetäjä
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei siitä ainakaan vahinkoa olisi jos opettelisit käyttämään
allakkaa.

Ennakkoäänestys alkaa keskiviikkona 11.1.2012

Äänestä

Pudotuskilpailu alkaa ja itsevarmin ehdokas saa uuden ilmeen. Naama synkistyy, itsevarma virnuilu loppuu, itsekehu vaihtuu selittelyksi ja median haukkumiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ensimmäinen vaali kirjoitti:

N:ro 4

Rahamiehet sitten Niinistöä ja Lipposta

Rahamiehet sanoo olevansa kansan asialla.
Niin ovatkin "nylkemässä "

mm Lipposen lailliset tulot v2010 lähes 300 000 e

" anna köyhä äänesi mafialle
Ay johtajalla 230 000 tulo v2010 joka verossa.
Ja Ay mafia jatkuu.

Ay mafian Ihalainen Lipposen >vetäjä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu