Miksi omat ei usko Lipposeen

kaasuputki-Paavon kannatus on katastrofaalisen huono - ja mahikset ovat menneet.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

puhu oersu vain omistasi, kun et edes putkista mitään tiedä, muutakiun
omistasi!heh,

Äänestä
  • Demujen kannatus vaan laskee laskemistaan - häpeä on vanhalle suurpuolueelle hirveä - siitä puhutaan.

    Äänestä

  • jep jep kirjoitti:

    Demujen kannatus vaan laskee laskemistaan - häpeä on vanhalle suurpuolueelle hirveä - siitä puhutaan.

    ihanks tosi?

    Äänestä

Säikähditkö?

Ei ole mitään pelättävää. Ei ne venäläiset tule rajan yli kun ostoksille.

Äänestä
  • Aamulehti antoi viimeisen niitin kaasuputki-Paavon pressa haaveille.

    Äänestä

  • hyvä niin kirjoitti:

    Aamulehti antoi viimeisen niitin kaasuputki-Paavon pressa haaveille.

    Aamulehtikö päättää, kenet Suomen kansa valitsee presidentiksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuhuhuuhhhuu kirjoitti:

kaasuputki-Paavon kannatus on katastrofaalisen huono - ja mahikset ovat menneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu