Eikö nousekkaan meteliä ja ala SYYTTEITÄ ropisemaan kansan/uskonkiihottumisesta kun PAPPIA imitoitiin "homo"henkisesti ,ihan noin tasapuolisuuden vuoksi kysynkin milloin saamme nähdä PUTOUKSESSA esimHOMOHENKISEN MUSLIMIN TAI IMAAMIN ????? mahtais itksen suunnalta alkaa kuulua melkoista älämölöä ,puhumattakaan miten kaikki kukkahatut,vihervasemmistolaiset ja hyysärit saisivat tuulta purjeensa alle !!!
PUTOUKSESSA USKONTO PILKKAA !!!!!
VÄLILLÄ ISLAMISTAKIN
563
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eikös se mene rasismin puolelle
´´Eikö nousekkaan meteliä ja ala SYYTTEITÄ ropisemaan kansan/uskonkiihottumisesta kun PAPPIA imitoitiin "homo"henkisesti´´
ei valitettavasti, koska Suomessa on valloillaan paska perinne että Kristittyjä eli meidän ALKUPERÄISUSKONTOA saa pilkata niin paljon kun tahtoo, mutta vastaavasti pedofiiliprofeetta Muhammedia ja Islaminuskoa pitää ylistää, no onneksi on edes yksi järkevä mies maailmassa eli Seppo Lehto!
http://www.youtube.com/watch?v=IwEx6O6ltcA
jos itsellään homo ongelma,eli kaappihomous. näkee homoja joka paikassa jatkuvasti,juuri tuollaisilla asioilla kaappihomo paljastaa itsensä,joten tule rohkeasti vaan kaapista ei sinua kukaan heteroksi enää usko,ei muuten ole uskonut pitkään aikaan,kaappihomot on niin yksinkertaisia,että paljastavat aina itsensä näkemällä homoja joka asiassa.
sinähän sen parhaiten tiedät, mokomakin kaappihomo.
Onko kristinusko meidän alku uskontomme?