sain puhelun suomen yrittäjäpalvelusta. Sanoivat, että heillä lupa laittaa lasku tulemaan 250€, koska joku laskutuskausi alkanut ja voin irtisanoa sen vasta 31.12.2012.
Pyysin henkilöä soittamaan hetken päästä uudestaan koska luonani oli asiakas.
soittoa ei kuulunut, joten olen yrittänyt soittaa itse takaisin useamman kerran, "numeroon ei saada yhteyttä" !!
Onko tämä nyt joku huijausjuttu vai mikä?
Googlettamallakaan en löytänyt tuosta yrityksestä tietoja
suomen yrittäjäpalvelu??
whaaat?
2
325
Vastaukset
- uytuytuyt
Jos lasku tulee, niin reklamoi lasku kirjallisesti ko. firmaan ja tee rikosilmoitus petoksen yrityksestä.
- kiitos ;)
ok, näin teen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610