Entäpä nuorten miesten jotka työnsivät miehen junan alle Kannelmäen asemalla?
Kauhavan puukottajan etninen tausta.
Anti etnikko
5103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kauhavan puukottaja todennäköisesti pohjalainen, joiden tulisikin pysyä vain ja ainoastaan siellä Pohjanmaalla. Muualla ovat kokemuksen mukaan työyhteisöjensä suurimpia huumorintajuttomia mulkkuja leikkiessään muita parempia. Lisäksi suosivat aina toisia pohjalaisia. Onneksi Pohjanmaasta on hyvää vauhtia tulossa rikollisuuden ja huumenkäytön ihmemaa kuten nämäkin tapaukset kertovat. Niin ja sitten vielä se älytön murre ja turkiseläinten rääkkäys paskanhajuisissa tarhoissaan.
Paska haisee kuin painikilpailuissa sanotaankin
joo onhan pohjalaasilla sitä järkeä annettu enemmän kuin lääkäri määrää (niiden omasta mielestä),sen vuoksi ne Juntit on nin vaikeita tapauksia maailmalla liikkuessaan.
Kerättävä luvattomat puukot pois murhaajilta ja puukoille kantolupa tiukoin ehdoin.
Junan alle työntäjistä saataneen kuvat pian julkisuuteen. Jos niitä ei näytetä, tIedetään taas ketkä asialla.
Kaikki puhuvat etnisyydestä ymmärtämättä miten suuri merkitys on kulttuuritaustalla. Viikinkien jälkeläisten on kulttuurisyistäkin pantava puukko saappaanvarteen, jos vaikka joku joskus uhoaisi. Terveisin Karhun Esa (nim).