minun oma kaipuuni, kipuni, murheeni. Jos olisit halunnut ei se näin olisi mennyt. Jos haluat kuulla minusta niin lue blogiani. Karisee kaikki jos mitään oikeasti koskaan olikaan. :-), mä oikeassa elämässä kasvokkain, sinä täällä ja se ei käy. Mutta vaikka kasvokkain puhuisikin, ei se tarkoita sitä että ei kestäisi totuutta.
Pettynyt lapsonen, surullinen lapsonen? Ihana olet.
varmistukseksi
7263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hän taitaa tietää mikä on blogisi. Netissä kun on monta blogia. Jos hänellä sellainen olisi, olisi mielenkiintoista lukea sitä. Avaisi hänen ajatusmaalimaansa. Ehkä kaikki ihmiset eivät odota toiselta täydellisyyttä tai kimallusta. Ovat avarakatseisempia kuin osaisi odottakkaan.
En usko että tietää, mutta en sitä kyllä tännekään ilmoittele :-) Mä en muuten enää kirjoittele täällä. Se bloggaaminen on kivempi kuin esim fb, jota en edelleenkään oikein viitti päivitellä -ei mulla oo silleen mitään asiaa sinne. Mutta musta on kiva lueskella muiden asioita, mutta en viitsi olla jokaisen seinällä omine outoine juttuineni. :-)
Miksi sitten kehottaa että lue blogiani, jos hän ei siitä tiedä?
Lähinnä siksi että helpotan omaa oloani siitä että kirjoitan tänne tiedon sille jollekin, että halutessaan saa lueskella jossakin muualla jotakin muuta. Vähän ikävä juttu, mut ei se musta ollu edes kiinnostunut, nauroi mun "sairaudelle" ja mä olen silti niin hyvä sille että asetan itseni alttiiksi hänen ripottelulleen ja raatelulleen. Se on ihan pimeä tyyppi :-)
Mä ja minun hyvyyteni, pyhyys ja viattomuus taas. Kun mä olen luvannut että en jätä häntä :/ Ai ketä? Kun tietäisi, mutta jos se on hän, niin sitte.
Ja mä olen nainen.
En ole koskaan hakenut sinua netistä, koska en halua tietää enää mitään. Minulle jäi juuri sellainen kuva minkä halusinkin sinusta jäävän, kaunis.
Koska et voi tietää kuka aloittaja on.
Miksihän sitten ylipäätään vastasit koko viestiin jos kerran tiedät ettei ollut sulle ?