Sanoisin että tällä kaudella on huonoimmat tuomarit koko suomen idolsin historiassa. Toisaalta ei se ihme ole kun mukana on musiikiituottaja joka ei erota osaako joku oikeasti laulaa vai ei. Radiojuontaja joka on vähintään yhtä pihalla eikä taida musiikin teorioista ymmärtää mitään. Kaiken kruunaa itseään täynnä oleva laulajainen joka luulee olevansa kaiken yläpuolella. Muuttuu heti myrtsiksi jos huomaa että joku vetää häntä paremmin. Huvittavaa että puuttui erään kokellaan hiustyyliin ja toivoi että hän muutaisi sitä oohh my gooood - laulu kilpailussa nhah hah Oma lukunsa nämä vierailevat ylpöt joiden ego on televisiokuvaan aivan liian suuri.
Ihmettelen sitäkin että jos joku vetää todella hyvin niin tuomarit vaan istuu ilmeettömänä kuin aivokuolleet. Voi voi ei uskoisi että tulee ikävä taikapeilin tyttöjä tuomareina mutta niin vaan kävi...
Lisäksi vaasasta pääsi jatkoon todella huonoja laulajia. Ymmärän sen jos parempia ei ollut muuten en.
Huonot tuomarit
alinouseva kvantti?
0
108
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1121814Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101754Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1121728Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541434Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341380Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483998Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50955Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115903Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237894Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347858