Fennon ikävät pirteet

on se raaka

Viime aikoina on sattunut monta perhesurmaa. Helsingin Laajasalon epäilty perhesurmatapaus on vajaan vuoden sisään jo kuudes.

- Joulukuu 2011: Miehen epäillään surmanneen vaimonsa ja viisi- sekä kahdeksanvuotiaat tyttärensä Vantaan Hakunilassa. Mies on myöntänyt teon.

– Joulukuu 2011: Äidin epäillään surmanneen viiden kuukauden ja kolmen vuoden ikäiset tyttärensä Kouvolassa. Nainen on myöntänyt teon.

– Marraskuu 2011: Tyrnävällä kaksi lasta kuoli omakotitalon tulipalossa. Vakavia vammoja saanut perheenisä tunnusti sytyttäneensä palon.

– Lokakuu 2011: Varkaudessa perheenisä surmasi vaimonsa sekä alle 10-vuotiaan poikansa. Vaimo ja poika kuolivat teräaseen iskuista.

– Huhtikuu 2011: Ikaalisissa perheenisä ampui entisen avovaimonsa, pariskunnan teini-ikäisen pojan ja itsensä.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • herää kysymys

      Miksi nettifennot ovat niin itsetuhoisia?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4098
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2911
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2320
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      766
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    Aihe