Aiemmin siellä oli mukava lueskella blogeja ja antaa plussaa hyville kirjoituksille. Nyt kaikki lukijat eivät saa antaa plussia, ainoastaan US-verkkopalvelun hyväksymät lukijat. Täysin aiheetta bannattu hyviä kirjoittajia ja nyt siellä on vain homo-viher-likasankokirjoittajia jäljellä.
En enää klikkaa sitä!
US-verkkolehti on huonontunut
5
<50
Vastaukset
- jiffirii
Jus niin. Sieltä lähtee banniin bloggareita tiuhaan tahtiin. Ja se lehtipuoli on surkeaa surkeampi.
Soinista tehdään pilkkaa ja aihe revitään vaikka mistä.
Herlin Huusko kaksikon puoluesuuntaus näkyy niin räikeästi että pahaa tekee.
Minä poistin koko saitin suosikeista enkä siellä enää käy. - alksdlkdfjg
Mitä järkeä niitä blogeja on lukea, kun bloggari itse voi bannata kaikki keskustelijat, jotka ovat eri mieltä? Todella rikasta keskusteluahan tuollaisesta syntyy...
Taas yksi julkaisu, jossa lukijoiden on uskottava kaikki kirjoitettu kuin lampaat tai sitten voi häipyä. US kyllä kaivoi oman hautansa tällä uudistuksella. Itsehän Usari näköjään haluaa päästä lukijoista eroon.
Klikkaukseni loppui heti! - pas**us
Minä ulkoistin itseni sieltä käyttämällä sellaisia nimityksiä että tuli kenkää laakista.
Muuten pääseekö kukaan luomaan siihen lehtipuoleen tiliä?
Ajattelin että minun ip on otettu muistiin ja ikibanni tuli. - huuuu s koooooooooo
Persut saavat jatkuvasti bannia. Siellä pidetään pikkuinen määrä persuja jotka kirjoittelevat jonninjoutavaa.
Hyvät persubloggarit heitetään pihalle.
Mitään perusteluja he eivät kuulemma saa.
Se tulee kuukahtamaan kun aina vaalien alla Huusko Herlin näytää mikä puolue on oikea heidän mielestään.
Nykyisin aivan onneton saitti. Ei viitti edes käydä. - ent. us-lukija
Alkuperäinen idea oli kuitenkin hyvä ja toimiva. Onko kenelläkään tiedossa jotain vastaavaa saittia? Sellaista, jossa moderointi täysin asiattomia viestejä kohtaan kuitenkin toimii, mutta omia mielipiteitä saa perustellusti ja vapaasti tuoda esiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242100Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1332009Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101817Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581491Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341397Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5411142Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50992Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115936Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348921