Haavisto kiroilee h u r r e i l l e !

Kerrankin H o m o - Pekka puhui asiaa: "perkele, nyt ollaan suomessa ja puhutaan suomea!"

http://arenan.yle.fi/player/index.php?clip=1326227068049&language=sv

Kohdassa 24.30 alkaen
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hän kertoo että se on hänen mielestä väärin sanoa niin. tyhmä olet... lue teksti uudestaan

Äänestä
  • Taas kaivattaisiin alkolukkoa!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


24.30 kirjoitti:

Kerrankin H o m o - Pekka puhui asiaa: "perkele, nyt ollaan suomessa ja puhutaan suomea!"

http://arenan.yle.fi/player/index.php?clip=1326227068049&language=sv

Kohdassa 24.30 alkaen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu