Eli,etsin seuraa nuoresta naisesta Tampereelta joka ymmärtää kivaa vanhempaa miestä,kaikenlaisten kivojen yhteisten harrastuksien parissa,olen työssäkäyvä ja kunnollinen mies :)
Sinä kiinnostunut yksilö, ilmottaudu täällä ja kerro miten saan sinuun yhteyden :)
ps.minkäänlainen kikkailu ja feikkaaminen ei onnistu minun kanssani,sen verran tosissani olen :)
Sinä kiinnostunut yksilö, ilmottaudu täällä ja kerro miten saan sinuun yhteyden :)
ps.minkäänlainen kikkailu ja feikkaaminen ei onnistu minun kanssani,sen verran tosissani olen :)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mikä on vanhemman miehen ikä ja pituus?..
No mä olen leikillisesti sanottuna"ikuinen 25 vee",eli tällä tasolla pelaa vielä ajatuksenjuoksu/muutkin toiminnot:)
mulle voi kirjoitella e-mailia jossa kiinnostuneet NAISETsiis huomaa hakuni ,vain naisille os:[email protected]
-edelliseen pieni lisäys,eli naiset voivat esittää lisäkysymyksiä mailissa ja Tärkeää>vastailen vain kuvallisille lähettäjille,syystä että se jo osoittaa pikkaisen todellista kiinnostusta.kuin myös että vastaaja on todella kunnollisen miehen etsintä matkalla:)
ps.ei noiden Deittejen kautta mitään löydy,kun niiden toiminta on tarkoitusperältään juurikin raakaa rahastusta,ja liikaa ehdokkaita.
Eli mä etsin naista josta löytyy myös kaveri harrastuksiini,niin silloin voisi sanoa että elämä on makeeta:)