Perinteisellä näkyi menevän ja kävi välillä kokeilemassa luistelusuksiakin. Hienoa, että pitää fysiikastaan noin hyvää huolta. Lapsi oli näköjään pulkkamäessä jonkun valmentajan oloisen henkilön kanssa.
Martina tänään hiihtämässä Paloheinässä
6
464
Vastaukset
- Olipa uutimoinen
Jestas sentään, käyköhän hän vessassakin....
- jk
vai niin
- hdji
Heh provo...
juu minäkin kyllä käyn välillä hiihtämässä, sitä kun on päivät töissä, matkoineen 10 tuntia, niin on aina pimeä kun menee.
Martinalla taitaa sitä aikaa olla ihan päivisinkin kun työtön on.- Racer with kewlar K
Hyvin tuntui Löfflerin hiihtotrikoot istuvan rouvan päälle, hiihdin perässä n. 1 km:n matkan ja oli pakko siirtyä "jäähdyttämään kroppaa" autolle. Tommoisia "periä" kun olis enemmän hiihtämässä, niin kyllä miehiä olis ladut väärällään. Tekniikka tuntui olevan hallinnassa ja tuleekin mieleen, että ei ne salilla ja kuntopoluilla vuodatetut hikipisarat ole Martsulla menneet hukkaan. Moni tavis teliperse voisi ottaa mallia, kuinka pidetään kroppa ja mieli kunnossa.
- Hompsukka?
Taidat tykätä poikien peristä? Olen itsekin nähnyt Martinan livenä, erittäin poikamainen persaus. Naisen persausta sen persaus ei ole nähnytkään.
- RWKK
On se HOT ja IHQ....harmi kun on kai varattu..??!!?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242124Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352028Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111818Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581496Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341399Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5481156Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50998Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115937Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348929