Kumpaa muslimimies yleensä rakastaa enemmän - vaimoaan vai salarakastaan LAMMASTA?
Toivon asiallista keskustelua tähän ketjuun.
Toivon asiallista keskustelua tähän ketjuun.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
nai lampaita
Vastatkaa nyt joku tuolle hihhulille. Noitten hihhulilahkolaisten aatemaailma on aika erikoinen, mutta yrittäkää kestää.
Montako lammasta sinulla on?
En mää-ää tiiä...
En määkää tiiä, Mää äänestä Essaiahia residententiksi. Se kuuluu samaa lahkoo ku määkin.
Tälle päivittäiselle aiheesta postaukselle ei ole muuta selitystä kuin aloittajan fetissi eläimiin sekaantuvista miehistä. Todennäköisesti olet tutustunu myöst netistä löytyvään mareriaaliin ja masturboinut sen parissa?
Lopeta ja hanki apua itsellesi.
Ei ole, vaan selitys on mitä todennäköisimmin suomalaisten rasismikortilla syyttely, ylenpalttinen suvaitsevaisuus alkeellisia ja väkivaltaisia kulttuureja kohtaan, hyssyttely suorastaan näiden edessä.
Sellainen on vallalla mediassa saakka. Suomalainen "rasisti" maksaa kaikki heidän toimensa tässä yhteiskunassa. Voi olla että se oikea rasismi nousee vielä ja todella vihaisena esiin. Ei näiden rikastuttajien raiskauksia ja jatkuvia rosvoiluja ole unohdettu.
Tuollainen käyttäytyminen jää ihmismassojen mieliin. Tuota monikulttuuria emme tarvitse. se kulttuuri elää jossain kaukaisuudessa ja se näkyy myös näiden alueiden onnettomana kehittymättömyytenä.