Bar Chaplinin ovimies pe 13.1

Vallaton vilkkusilmä, pipo päässä, kiharat hiukset ja mikä hymy! Saa aikaan ylimääräisiä sydämen tykytyksiä katseitten kohdatessa :)
5220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lopeta se flirttailu mun miehelle. Sano sille suoraan, jos jotain haluat, äläkä täällä kirjottele. Se ei näitä palstoja lue. Se kyllä kertoo sulle, että MÄ oon sen nainen.

Äänestä

Oi, mistä kuvittelet minun flirttailleen hänelle? :) Muutamat katseet vain vaihdettu. Ja sekään ei tarkoita että välttämättä mitään hänestä haluaisin. Ihan rauhassa vain siellä nainen. Jatkossakin aion nauttia näistä hymyistä mikäli poikien kanssa lähdetään biljardia pelaamaan.

Äänestä

joo paa "kasi kulmaan", mäkin tykkään ratsastaa toisen pallolla mut sithän ei kai saa jatkaa jos mennään oikeilla säännöillä? ):

Äänestä

Näin hänet taas viikonloppuna! Piristi mieltäni vaikka täysin harmitonta vilkuilua onkin :)

Äänestä
  • .. ja tänne asti piti tämä tulla ilmoittamaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


2xChapliniin eksynyt kirjoitti:

Vallaton vilkkusilmä, pipo päässä, kiharat hiukset ja mikä hymy! Saa aikaan ylimääräisiä sydämen tykytyksiä katseitten kohdatessa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu