Pressaehdokkaan vastauksia:
http://www.iltasanomat.fi/presidentinvaalit/oletteko-kiusannut-koulussa-paavo-arhinmaki-ja-49-muuta-kysymysta/art-1288441735379.html
Arhimäki vastailee kuin "kettutytöt"
8
<50
Vastaukset
- Timo on kettutyttö
Timo Soini itki 80-luvulla tapetun kissanpennun perään kuin pikkutyttö.
- oletko sinä
Vasurien eläinrääkkääjien kingi? Minä luullut, että vain köyhiä...
- Ei itkun asia
oletko sinä kirjoitti:
Vasurien eläinrääkkääjien kingi? Minä luullut, että vain köyhiä...
Lähes joka päivä Suomessa tapetaan kissanpentuja.
- onko vasurit?
Ei itkun asia kirjoitti:
Lähes joka päivä Suomessa tapetaan kissanpentuja.
Niin ahkeria?
- Terveiset maalta
onko vasurit? kirjoitti:
Niin ahkeria?
Kepulaisia taitavat maaseudun "kissantappajat" pääasiassa olla.
Taidat olla samanlainen pumpulissa kasvanut kaupunkilainen kuin Timo Soini, jolle maaseudun arkitodellisuus on täysin vierasta? - kaikki on nähty
Terveiset maalta kirjoitti:
Kepulaisia taitavat maaseudun "kissantappajat" pääasiassa olla.
Taidat olla samanlainen pumpulissa kasvanut kaupunkilainen kuin Timo Soini, jolle maaseudun arkitodellisuus on täysin vierasta?Ja koettu! En tapa edes eläimiä!
- Vastuuta tarvitaan
kaikki on nähty kirjoitti:
Ja koettu! En tapa edes eläimiä!
...mutta jonkun on sekin tehtävä.
- pallogrilli
http://www.stara.fi/2012/01/15/kissojen-syominen-yleisempaa-kuin-luultiin-miljoonia-vuodessa/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1171869Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101768Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1141766Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561439Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341383Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4861016Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50962Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115908Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237902Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347864