Tissit

"Kauniisti laskeutuva satiinitoppi ei jättänyt mitään arvailujen varaan. Toisaalta Helenaa voi onnitella myös rohkeasta valinnasta: harva 44-vuotias pystyy vastaavaan suoritukseen.
"
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012011515079848_vi.shtml
8143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niinpä!

Äänestä
  • .

    Äänestä

  • veritulppahan tuosta tulee vääjäämättä.

    Äänestä

  • tietäjä. kirjoitti:

    veritulppahan tuosta tulee vääjäämättä.

    tulppa kuin tulppa pääasia että jotta seisoo :D

    Äänestä

Veikkaan kyllä että on tuolla alla normaalit rintaliivit. Niistähän siis näkyy nännit läpi toisin kuin topatuista. Sen mielestäni paljastaa olkapää joka on painunut olkaimen voimasta kuopalle.

Ehkä hänellä näyttää siltä että voisi olla ihan freshinä, sillä onhan hän pitkä nainen ja silloin rinnat ovat luonnollisestikin vähän alempana, koska selkä on pitkä... toisin kuin minulla pätkällä. Minua ei huolittaisikaan edes malliksi vähäisen vartenikaan vuoksi.

Mutta mikä ihme nänneissä? Eikö pojat enää nää semmosia? Onko liian monella nykynaisella jo topatut; suurentavat ja kohottavat liivit kun ei enää normaaleja tissejä normaaleissa liiveissä tunnista? :o

Äänestä
  • ne on nuo nuoret toimittajapojat....

    Äänestä

  • tietäjä. kirjoitti:

    ne on nuo nuoret toimittajapojat....

    No niinpä, innostuvat nyt jostain satiinitoppikuvasta... eivät oo varmaan kummempia nähneet...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lukija. kirjoitti:

"Kauniisti laskeutuva satiinitoppi ei jättänyt mitään arvailujen varaan. Toisaalta Helenaa voi onnitella myös rohkeasta valinnasta: harva 44-vuotias pystyy vastaavaan suoritukseen.
"
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012011515079848_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu