Moro kaikille, löysin tänne keskustelu palstalle ensimmäistä kertaa ja näitä teidän juttuja lukenu niin täälähän melkosia jumalan lapsia kun on osunut hyvin vedot, onneks olkoon kaikille! oon tykänny panostaa kerran viikossa aina sellasen pari sataa yhdelle "varmalle" kohteele jonka kerroin n. 2.00 ja tuplata rahat, ihan ok mennykki monta kertaa.... oisko tälle viikolle löytyny sellasta hyvää vihjettä!? kiitos etukäteen! ite voisin sen verran kertoa että 18,1 on Berdych T. (Cze)-Rochus O. (Bel) tennis matsi ja meinaan pelata Rochussin voittoa kerroin on 6-8, riippuen missä pelaa!
Viikolle varma vihje?
7
134
Vastaukset
- pasigeehapponen
Ässät-Ilvet - X
Pelicans - Lukko- 2 - uusi tuttavuus
Lukko voi hoitaa, mutta ilveksen peliä pitäs odottaa niin kauan että näkisi kuka on maalissa, Aittokallio voisi tasurin torjua muut ei!
- asiantuntija 46
haha! aittokallio on korkeintaan mestistasoa, ihan väärällä alalla koko äijä.
- expertti.nyk. pena
Jokerit-Blues yli 5,5 böörää 2,15 -Kohde 110 Veikalla.
Onhan jokrujen maalienteko jo auennut-eikä bluussien puolustus ole parhaimmassa kuosissa ja mv. ongelma.VIIKON VARMA - Jokuuuuuaa
Saipa-tps 1 varma
- Vanhanliitonliiga
Varma tasuri peli päättyy 3-3 juttelin virran kans tästä ja 3-3 todennäköisesti lopputulos.
- expertti..osaa
Molemmat osui,suurkiitos
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10384081
Lopputulos
http://www.livetulokset.com/ottelu/8nOIX13C/#ottelun-yhteenveto
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1231964Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1311874Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101794Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561465Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341392Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5161076Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50972Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115916Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347882