Kun katsoo tenttiä niin huomaa ettei heistä ole kuin kaksi edes presidentin näköistä miestä, Haavisto ja Niinistö.
No Haavistohan ei taas sovi millääntavoin presidentiksi, hän sopii Toivolan kanssa juoksemaan prinsessa Victorian perään metsästämään nimikirjoituksia
Arhinmäellä ei päässä pyöri kuin jalkapallo,
Bideellä ei pyöri päässä mitään.
Lipponen näyttää siltä kuin kuolisi millä hetkellä tahansa.
Soini ja Väyrynen ovat ,..,.,..,.,
Presidenttitentistä hieman,,,
Ass to mouth.
5
<50
Vastaukset
- Mutta vain yhdellä
kasvaa munakarvat päässä ja vain yksi on Kasperin näköinen. Niinistö oli mukana tekemässä Holkerin ja Viinasen kanssa lamaa jossa veronmaksajilla maksatettiin Kokoomuksen rahoittajien velat.
- Gay boy
Ja vain yhdellä on munakarvoja suussa ja henki haisee paskalle;)
- Paljonkohan?
Ja on muuten edelleenkin samassa sutkauksessa mukana...
Paljonkohan Niinistön provikat on noista "Kreikan" miljardeista? - hekohekohhh
Aivan. Nythän on suomen missi 2012 ajankohtainen niin eikö samalla voitaisi valita presidentti?
- hyiiiiiiiiiiiiiiiiii
Miksi kakka rupes haisemaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081726Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031723Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1031635Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541416Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341372Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii472941Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50934Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115896Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai297869Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347823