Kamala kauhukuva
http://iltalehti.fi/viihde/2012011315075623_vi.shtml
Suomi olisi ensimmäinen maailmassa jossa miespresidentti olisi äitiyslomalla.
Miespresidentti äitiyslomalla
14
<50
Vastaukset
- Tosimies.
Vielä kauheampaa olisi seurata itsenäisyyspäivän juhlia kun presidentti avaa tanssilattian puolisonsa kanssa.
Jos tuollainen on mahdollista niin ehkäpä muutaman vuosikymmenen kuluttua voimme seurata kun afgaanitaustainen muslimi presidentti vie lattialle pakkonaitetun vuohimorsiammensa. - Hyvä juttu
Miksi kuvittelet että miespuolinen henkilö olisi äitiyslomalla? Oletko idiootti?
- Paha juttu
Mieti itse sitä. Oliko isäsi äitisi?
- sdfasdfasdf
No kun sillä on aina äiti mielessä, sellainen äidin pikkuinen kullannuppu, niin....
- hohhoijakkaa
Eikö noilla panttihilleroilla ole sellainen "kastinjako" et toinen on muka se "maskuliini", eli mies..
No se "nainenhan" siinä jää äityslomalle tietenkin.
Mitähän SIIHEN "äitiyspakkaukseen" kuuluis sitten?
Ei ainakaan nänninsuojia? - Imetystäkö?
Mites sen imetyksen kans sitten?
Eikit ne imetytä sillä vauvalla mulkkujaan? - Jääman
Tuo ei ole kauhukuva muille kuin muslimeille ja homofoobikoille.
Todellisuudessa mies ei voi edes olla äitiyslomalla, koska miehen kohdalla puhutaan aina isyyslomasta.- Tosimies.
Todellisuudessahan kaksi miestä ei voi saada lasta, joten on turha edes puhua mistään isyyslomista;)
- Tosikkomies
Tosimies. kirjoitti:
Todellisuudessahan kaksi miestä ei voi saada lasta, joten on turha edes puhua mistään isyyslomista;)
" Todellisuudessahan kaksi miestä ei voi saada lasta," - Ihan tosi?
- Tosimies.
Tosikkomies kirjoitti:
" Todellisuudessahan kaksi miestä ei voi saada lasta," - Ihan tosi?
Kyllä,eikä myöskään ruokkia lasta luonnollisin menetelmin.
Vaikka eihän teistä tiedä aina mitä pidätte luonnollisena mutta sanoisin että spermalla ei vauva elä!
- hyi pantteja!
HInttarien suhteessa kaikki voi olla mahdollista.
Minun isäni tapasi sanoa: "Tätikin olisi setä, jos silllä olisi munat"
Et kait se pitää vielä nähdä se hinttaripwessakin.
Tarlwjahan ton touhun on aoikoinaan aloittanut, joten hänen tulevalle hautakivelleen kyllä voisi joku pukata vaikka oikein pitkän ja haiseva paskan. - Homothan hankkivat
jo lapsia. Siellä niitä norkoilee koulujen nurkilla pikkulapsia vokottelemassa.
Mielestäni tuollaiset tapaukset pitää tutkia niin tarkkaan ettei väärinymmärryksen mahdollisuutta ole, ja tämän jälkeen hakata pedarilta pajavasaralla päänuppi linttaan. - Älykäs keskustelu
Missä homot munineen siellä juntit nenineen!
- Perus.suomi-1
Toisaalta eräät pitävät kusipäälapsiaan yhteiskunnan tuella yllä samaan aikaan kun perheen elättäjä tekee mukatyötä josta saa julkisilla varoilla tukea. Elämä on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1041740Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081730Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1051650Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541418Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii477951Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50941Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298877Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347826