Bidee onkin vain fiktiivinen sketsihahmo,

460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihan hauska, mutta se tärkein ulottuvuus puuttui. Missä oli svekoilu?

Ehkä hahmon luoja tiedosta, että tiettyä asiaa ei saa tuoda esiin, jos meinaa kilpailussa pärjätä....

Äänestä
  • Hahmo varmasti tuosta kehittyy, uskon että saamme vielä monia
    makeita nauruja seuratessamme Eija sketsihahmon edesottamuksia.

    Äänestä

  • Arsletson kirjoitti:

    Hahmo varmasti tuosta kehittyy, uskon että saamme vielä monia
    makeita nauruja seuratessamme Eija sketsihahmon edesottamuksia.

    Minä yritin olla kiltti tyttö, mutta näyttää siltä, että kiltit tytöt eivät saa puheenvuoroa, Biaudet totesi.

    Äänestä

Eija "Turhapuro" Bidee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onneksi, kirjoitti:

http://lolled.net/kuvaus2/images.php?i=2397_EijaBidee.png

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu