Missä Tampereella voi tavata vapaita poliisi- ja palomiehiä? ;)
Poliisit ja palomiehet? ;)
20
1511
Vastaukset
- polpalmies
Poliiseja poliisiasemalla ja palomiehiä paloasemalla ;)
- vcvxcvcx
Helpompi on hankkia baarista mies ja hommata hänelle poliisin tai palomiehen asu naamiaiskaupasta.
- Jokke-Pappa
Ilmeisesti jossain venus centterissä tai homo chatissa, iske tyttönen joku kunnon rosvo, ne on paljon mielenkiintoisempiä, kuin nuo tylsimykset, mutta homppeli palstalla luki että palomies tulee heti ja polliisi pidättää
- älä sekaannu
Älä tytteli sekaannu noihin amattiryhmiin kun pitkässä juoksussa palomies on holisti ja poliisi hakkaa sillä periaatteella että kukaan ei usko.
- Palomiehen siippa
Höpöhöpö.
Nuo miehet ovat Miesten Aatelia, suosittelen:) - Hanki elämä!
Aika säälittävää tulla täältä vonkaamaan seuraa. Ja vielä säälittävämpää on hakea miestä pelkästään ammatin perusteella.
Joo mut ku siis ne poliisit ja palomiehet on niinq niin hottiksii ku niil on niinq ne mageet univormut. Mä käyn niinq niin kuumana sellasiin miehiin niinq. Ihq daa.. - wiseman**
Potkaise vaikka näyteikkuna hajalle ja jää vartoomaan. Tapaat poliisimiehiä tuota pikaa. ;DD
- ala-arvoinen kehotus
Hyi hyi kuka apina nyt näyteikkunoita käskee hajalle,ookko joku pipipää
- lööpissä juttu
Poliisille 9 vuotta vankeutta avovaimonsa hukuttamisesta
- vcxvxcvx
Poliisin virka-asu = Suomen seksikkäin haalari.
- Törkeyden huippu
Eipä ole sekään kaikkien mieleen. Joku voisi laittaa tuon haalari jutun perään aika mauttomankin jutun haalareita käyttävistä henkilöistä jatuotapikaa hän pääsisikin näiden sinihaalaristen kanssa tekemisiin.
- T
???
- ex-nettideittaaja
Ei kannata tuhlata aikaa palomiehiin ainakaan Tampereella..., palomiehet etsii netistä seuraa sinkkuina ja valehtelee olevansa sinkkuja (pettää tyttöystäviään..).
Ja miettikää, ne saa palkkaa tosta asemalla netissä käytetystä ajasta.- you're fired
Palomieket eivät osaa oikeinkirjoitusta, ne luulevat, että se kirjoitetaan panomies.
Ne on ne palokaasut pehmittäneet päätä, harmi ettei muutakin. - you're fired
you're fired kirjoitti:
Palomieket eivät osaa oikeinkirjoitusta, ne luulevat, että se kirjoitetaan panomies.
Ne on ne palokaasut pehmittäneet päätä, harmi ettei muutakin.No tuohan oli kirjoitusvirhe. Siis: Palomiehet...
- Rhondam
Näin juuri. Netissä haetaan seuraa, sinkkuina esiinnytään ja ollaankin varattuja. Melkoisia auervaaroja löytyy Tampereen palomiehistä...välttäkää!
- m987u
Se palkka on aika pieni, sekin.
- hohhoijakkainen
m987u kirjoitti:
Se palkka on aika pieni, sekin.
Heh, älkäähän nyt naiset haksahtako univormumiehiin. Työssään varmasti päteviä, mutta omien kokemusten mukaan siviilielämä onkin eri juttu...kaikenmaailman friikkejä ja naistenmiehiä näissä sälleissä.
- palle and the boys
hohhoijakkainen kirjoitti:
Heh, älkäähän nyt naiset haksahtako univormumiehiin. Työssään varmasti päteviä, mutta omien kokemusten mukaan siviilielämä onkin eri juttu...kaikenmaailman friikkejä ja naistenmiehiä näissä sälleissä.
Mulla on oma paloletku sillä sammutan naisten kiimaisia ajatuksia.
- hohhoijakkainen
palle and the boys kirjoitti:
Mulla on oma paloletku sillä sammutan naisten kiimaisia ajatuksia.
Eiks sanontakin mee, että palomiehellä kylän suurin kypärä ja letku letkeä... pienenä vinkkinä, että mies kannattaa valita muunkin kuin ammatin perusteella. Jos luottaa vaan mielikuviin niin metsään mennään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874108Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760