Miksi Kiosked mainostaa seksiasuja vl-palstalla?
Onkohan niitä paljonkin klikkailtu ;-}
Muilla palstoilla, en ole huomannut samaa mainosta.
Onkohan niitä paljonkin klikkailtu ;-}
Muilla palstoilla, en ole huomannut samaa mainosta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mainokset ovat todennäköisesti generoitu sinun sivuhistoriasi perusteella. Ne ovat siis yksilöllisiä. Ts. pikavilkasu peiliin kannattaa tehdä ;)
Hahah, vai sivuhistorian perusteella? Minulla näkyy valtavasti sellaista aiheista, joita en ole koskaan hakenut/lukenut/etsinyt, eikä kukaan toinenkaan tällä koneella tai tästä osoitteesta. Palsta on pilattu asiattomilla mainoksilla.
Käyttäjä maksaa kaiken pakkosyötetyn krääsän hidasruneina yhteksinä.
En ole kertaakaan painanut Kiosked mainosta, siitä ne vaan pomppaa silmille, kun hiirellä kulkee ohi.
Sitten huomasin, ettei muilla palstoilla ole tuollaisia seksiasuja, kuin vl-palstalla.
Painaminen ei vaikuta, puppua tulee, kun viet hiiren mainoksen päälle. Ehkä jossain markkinatutkimuksessa on havaittu, ettei vl-porukka tunne tuollaisia asuja kyllin hyvin ja niinpä noita mainoksia tupataan.
Niiiin, mitenkäs vl:ät,mitäs mieltä olette näistä mainoksista tuolla sivulla.Niitä ei voi kuitenkaan olla huomaamatta ja käsittääkseni,teidän tulisi välttää kaikkia lihallisia himoja herättäviä asioita.Niin,ja jos kerran väärälainen musiikki tai tanssiminen vaikka ihan valssia saa teidän kiihkoon ni mite tuollainen sitten.
Onko niin, että vl:t ei käytä ollenkaan alkkareita?!