Tuleekohan

homoilla siemensyöksy ja kakka yhtäaikaa?

Ja miten heillä sen käsihygienian kanssa kun ronkkivat rööriä, minkä tarkoitus on poistaa elimistöstä jo syöty ruoka?
Siis rassaavat kuona-aineiden poistoon tarkoitettua rööriä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllähän tuossa on työtapaturman vaara ilmeinen.

Esim. hernejkeitto ei taida olla suositeltavaa noissa piireissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PÖÖ-öö kirjoitti:

homoilla siemensyöksy ja kakka yhtäaikaa?

Ja miten heillä sen käsihygienian kanssa kun ronkkivat rööriä, minkä tarkoitus on poistaa elimistöstä jo syöty ruoka?
Siis rassaavat kuona-aineiden poistoon tarkoitettua rööriä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu