On totuuden aika: Laittakaamme väyrysen savukalansilmäinen mediapeli jäihin ja antakaamme tuki miehelle Sauli Niinistölle, jolla ei ole ruplasäkin kuvaa taustallaan ja KGB-tahojen siunausta kansamme mädättämiseksi!
Lipponen = Wanhuuden höperö, Biaudet = Halosen kaltainen mediapelle joka ei ota kantaa kun omiin kysymyksiin, Arhinmäki = Liian tyhmä, Essayah = Ihan jees, Timo Soini = Olisi hyvä presidentti, Sauli Niinistö = Erinomainen pressa, Väyrynen = Vuoden 1994 itkupilli joka purskahti itkuun ja alkoi syyttää mediaa hävitystä presidentinvaalista Helsingin lasipalatsissa. Haavisto = Olisi sitten Herra & Herra presidentti, lisäksi surkuhupaisaa olisi nähdä lähi-idän johtajien ilmeet kun homoseksuaali saapuu sinne latino-rakastajansa kanssa :D mutta pressana ihan jees.
Totuuden aika!
47395954545
2
<50
Vastaukset
- äänestän tarkkaan..
Paavoja en ainakaan äänestä, kaikki kolme täyttä skeidaa ja takinkääntäjiä..
- 20+6
Vaalien jälkeen kysellään, minkä virheen Niinistö teki. Vastaus kuuluu: avasi suunsa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1121814Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101754Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1121728Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541434Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341380Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483998Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50955Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115903Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237894Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347858