maahan textiviestikampanja viime metreillä, Väyrynen ottanut sähköiset viestimet loistavati haltuun..
"Kun valitsette minut presidentiksi, lupaan olla koko Suomen presidentti, koko kansan Paavo. Nelonen on näissä vaaleissa paras numero. Terveisin, Paavo.
Paavo Väyrynen"
VÄYRYSELTÄ VALTAVA LOPPUKIRI,
10
59
Vastaukset
- muut joutuneet
kopiomaan väyrysen vaalikampanjaa
- 4
Väyryseltä hyvät kisat menimitenmeni.
- Jep, meni
4 kirjoitti:
Väyryseltä hyvät kisat menimitenmeni.
miten meni, tähtäimet on kunnallisvaaleissa.
- Jymy-yllätys muhii
Jep, meni kirjoitti:
miten meni, tähtäimet on kunnallisvaaleissa.
Älä vielä liian pitkälle kurkota. Eletään tässä illassa. Väyrynen yllättää aina.
- .
* Eniten kokemusta!
* Parhaat tiedot!
* Pisin kokemus ulkopolitiikasta!
* Ylivoimainen presidentinvaalikampanja!
* Hauskin ja rennoin ehdokkaista!
* Laajin vaalikiertue!
* Ajattelee eniten Suomen etua!
* Suosituin viimeisenä arkipäivänä Helsingissä!
* Nostanut eniten puolueensa kannatusta!
* Ei luovuta koskaan!
* Ainoa monipuolista yritystoimintaa harjoittava ehdokas!
siis PAAVO VÄYRYNEN!- Hieno mies
ja loistava ehdokas, teki vaaleista vaalit, pisteet hänelle.
- kansa näki enemmän
Hieno mies kirjoitti:
ja loistava ehdokas, teki vaaleista vaalit, pisteet hänelle.
Jos ei muuta kehumista niin hauskuutti kansaa. Tulevaisuus voi aueta sirkuspellenä... mutta huumorilla ei pääse pitkälle. Kansa osaa arvioida miten on arvostanut pellehuumoria.Huumorikortin käyttöönotto oli kansan älyn aliarviointia.
- Onpa nirsoa sakkia
kansa näki enemmän kirjoitti:
Jos ei muuta kehumista niin hauskuutti kansaa. Tulevaisuus voi aueta sirkuspellenä... mutta huumorilla ei pääse pitkälle. Kansa osaa arvioida miten on arvostanut pellehuumoria.Huumorikortin käyttöönotto oli kansan älyn aliarviointia.
Eräille ei kelpaa vitsaileva Väyrynen, ei yrmeä Väyrynen, ei asiallinen Väyrynen, ei sitten mikään Väyrynen.
- Mediassa vedätetään
naisia Haaviston taakse, aika surkeaa ja läpinäkyvää..
- !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miksi naiset äänestäisivät Haavistoa?
Ei se edes tykkää naisista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1221945Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1261852Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101789Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561458Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341390Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5041060Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50970Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115914Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347875