http://www.iltalehti.fi/presidentinvaalit/2012012215110441_pd.shtml
Minä en tiedä kumpaa äänestäisin, sillä olen hetero enkä tarvitse homoseksuaalien asioiden puolesta puhumista, mutta tämä toinen ikäloppu joka näyttääkin vähän "pelottavan pedofiilimaiselta" ei ole nykynuorison tyyppinen presidentti..
Jos kaikki ajattelee samoin, ettei äänestä ollenkaan, niin ei homo presidentti silloin tule meille..
Suomi on hyvin karppausintoinen ja ekointoinen tällä hetkellä, joten parhaiten ympäristöasioita ajaisi kyllä vihreän ajattelija..
Olen sitä mieltä, että nyt kerrankin on homoseksuaaleilla mahdollisuus saada tänne omanlaisensa homoavioliitot ja homoadobtiot yms yms. Kannattaako homojen jättää harvinainen tilaisuus käyttämättä äänestämällä tätä ikäloppua NATO:on menijää..
Toisaalta taas "Ninni" on pitkän poliittisen uran tehnyt, ulkomaiden turbo ohjus..
Vaikea valinta, mutta homous kunniaan, letku kuin letku, omistaja yhtä ketku.. =)
HOMO PRESSA vai AIKANSA ELÄNYT? =)
HAANISTÖ FANI..
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242100Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1332009Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101817Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581491Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341397Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5411142Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50992Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115936Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348921