Ketä äänestän?

Homppe-Pekkaa vai Riistäjä-Saulia?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos homon äänestäminen on vakaumuksesi vastaista älä äänestä kumpaakaan jos ei ole niin "puistatus"
sinulla on parisen viikkoa aikaa miettiä viellä

Äänestä

Jos kummankaan ehdokkaan arvopohja ei vastaa omaasi, voit toki olla äänestämättä ollenkaan tai jättää tyhjän äänestyslipun. Millekään piirros- tai muulle pilailulinjalle en kuitenkaan lähtisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa! kirjoitti:

Homppe-Pekkaa vai Riistäjä-Saulia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu