Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

näin teet teko pillun

http://naurunappula.com/628107/tuost-vaan.jpg

tein itse olen vedelly jatkuvasti. parempi oikeastaan kun oikea pillu.

pane 2/3 perunajauhoja ja loput vettä ja sekoita hyvin ja sit mikroon täysillä 1.5 minuuttia ja sit pois ja siihen ei läpi reikää vaan painat jollain sopivalla kepillä mulkkusi mittaisen reijän ja taas mikroon puoleksi minuutiksi ja sit annat kunnolla jäähtyä. vesi tai sylki toimii hyvin liukasteena ja eiku spermat lentämään.
1310018
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Vesi ei ole mikään liukaste.

Äänestä

olipas nasu konsti. menee tekiessä sama aika kun lämmitää tytön.

Äänestä

Nko tuo kova vai pehmee?

Äänestä
  • paras 2 lämpimäl vedel kostutettuu sientä yhes,

    Äänestä

  • sienissä kirjoitti:

    paras 2 lämpimäl vedel kostutettuu sientä yhes,

    Outs, mahtaa olla nahka ruvella moisen touhun jälkeen.

    Äänestä

itseasias oon joskus tehny tollasta mut itellä ei oo koskaan onnistunnu ku se on jotenki murentunnu tai haljennu ja sitä en tajua että onko toi kertakäyttönen?? ite säilytin kerran ja oli menny aivan pilalle ainakin huoneenlämmössä

Äänestä

Tein just oman kattoo ku jäähtyy tossa niin käyttöö menee heti :D.

Äänestä

Sain juuri järisyttävän orkun laukeamalla täysillä pullataikinaan.

Äänestä
  • Oliko pullat sitten hyvän makuisia...vaimolle varmaan maistui

    Äänestä

Pelastit elämäni!!!

Äänestä

Tehnyt sellaisen ja oli todella hieno nussia sitä.Liukasteena toimii vesi , toki tekovaiheessa laitoin vähemmän sitä perunajauhoa , tuli vähän löysempi pillu.
Voittaa monet tekopillut. Ja mikä parasta on vähän lämpimän tunuinen kun on hetken jäähdytellyt. Nyt kerran viikossa pitää tehdä tuollainen ja spermat sisään.
8.5 pistettä.

Äänestä
  • Kunnon ilmoitus ttreffipalstoille vaikka tälläinen.NAINEN annan kaiken hoidon siivouksesta yöhön.Ota minut itsellesi kerran viikkoon ei huolia ole.Opetelkaa tekemään hyvää ruokaa ja leipomaan niin varma saanti.Nainen tykkää miehestä mikä tekee hyvää ruokaa leipoo ja siivoaa vielä.Kyllä teillä kissan päivät tästä eteenpäin.

    Äänestä

Tehkää sillein, että niputatte kolme paria sukkia laittakaa joko muovipussi tai kumihanska väliin ja sidotte yhteen. Tulee hyvä, mutta parempi tulee tällä ohjeella: kaks pesusientä niien väliin kumihanska ja koko homma pringles purkkiin siitä tulee niin hyvä, että on pakko ottaa uudestaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


vanha tumputtaja kirjoitti:

http://naurunappula.com/628107/tuost-vaan.jpg

tein itse olen vedelly jatkuvasti. parempi oikeastaan kun oikea pillu.

pane 2/3 perunajauhoja ja loput vettä ja sekoita hyvin ja sit mikroon täysillä 1.5 minuuttia ja sit pois ja siihen ei läpi reikää vaan painat jollain sopivalla kepillä mulkkusi mittaisen reijän ja taas mikroon puoleksi minuutiksi ja sit annat kunnolla jäähtyä. vesi tai sylki toimii hyvin liukasteena ja eiku spermat lentämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu