Ammattiliitot eli duunarit äänestävät

Näin se vaan menee!Ei kunnollinen duunari voi äänestää verivihollista eli Haavistosta tulee viellä pressa!
856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eiköhän se sauli viellä keksi jotain karmeita valheita joilla kuvittelee saavansa duunareiden ääniä.
Onko ehdotuksia?

Äänestä
  • Miten olisi;Autetaan köyhiä ja otetaan ne rahat rikkaiden taskuista?!

    Äänestä

Ihanaa!
Meidän vähemmistöryhmä kasvaa enemmistöksi ja saamme vihdoin olla
julkisella paikalla kuin muutkin rakastavaiset! Nyt kaikki pienet hellyyden osoitukset ja pusut pitää kätkeä ja tehdä salaa.
Äänestä kakkosta niin saamme oikeutemme olla julkisesti rakastavaisia!

Äänestä
  • Just juu joo , ettei vaan olisi taas kerran riistoeliitin sätkynukke torpedoimassa(ei onnistu)duunareiden ääniä Haavistolle koska duunarit eivät kykene äänestämään verivihollistansa.

    Äänestä

SAK tukee Haavistoa pressaksi muttei nato nikotiini nisti niinistöä.

Hahahaaa kohta tulee rökäle tappio nato nikotiini nisti niinistölle!

Äänestä
  • Huh, älä pelottele porvaria, paskoo vielä housuihinsa. Niinistöä pelottaa ihan oikeasti tämä tilanne, mahtaa tulipää olla tupakin mittainen yhtenään?

    Äänestä

on numero 2 !!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Täältä ääni niinistölle vaikka duunari olen. Äänestäkööt muut mitä lustaavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haavistoa, kirjoitti:

Näin se vaan menee!Ei kunnollinen duunari voi äänestää verivihollista eli Haavistosta tulee viellä pressa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu