Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tarkkoja mittoja

voi helvetti kun porukalta löytyy millin tarkkaa mittausta.. on sitä 13,52cm , 14.7, jollaki on 15,129631cm ja vaikka mitä. kait ne jollain laser mitalla vai millähän lie mittailee kun tulokset alkaa olla melkein sadasosan tarkkuudella. yhellä jos on 15cm ja jollai toisella 15,2cm nii johan on hyvä huudella pienimunaseksi kun parilla millillä päihittää. hohhoijaa! keksikää nyt jo jotain kehittävämpää tekemistä kuin se jormienne mittailu.. iha oikeesti!
3145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tahdon esitellä sinulle uuden tuttavuuden nimeltä "sarkasmi" ilmeisesti et ole kuullutkaan kyseisestä kaverista, sillä muutenhan et moisia kyselisi.. iha oikeesti!

Ja iha oikeesti Asus, käytä sitä nimimerkkiäs, vaikka skarppaatkin kirjoitusvirheissä niin tekstinsisältö paljastaa sinut. Iha oikeesti!

Äänestä
  • Asus älysi lähteä; uskoo tutkimuksia eikä homojen fantasioita, mutta sinä H-X, hanki itsellesi apua!

    Äänestä

  • Oikeesti hei.... kirjoitti:

    Asus älysi lähteä; uskoo tutkimuksia eikä homojen fantasioita, mutta sinä H-X, hanki itsellesi apua!

    Mistähän sinä tiedät että Asus älysi lähteä? Vai tarkoitatko että sivupersoonistasi Asus "lähti" ja iPhone-Man "tuli" tilalle?

    Tuo vainoharhaisuus viimeistään varmistaa että olet Asus. En ole H-X:ä, kuinka monesti se pitää sinulle sanoa. Ei nimittäin ole ensimmäinen kerta kun luulet minua häneksi.

    Kerroppa Asus, että kuinka pieni sen munan pitää olla että se saa aikaan ihmisessä tuommoisen vihan, katkeruuden ja vainoharhaisuuden.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sorvankylä kirjoitti:

voi helvetti kun porukalta löytyy millin tarkkaa mittausta.. on sitä 13,52cm , 14.7, jollaki on 15,129631cm ja vaikka mitä. kait ne jollain laser mitalla vai millähän lie mittailee kun tulokset alkaa olla melkein sadasosan tarkkuudella. yhellä jos on 15cm ja jollai toisella 15,2cm nii johan on hyvä huudella pienimunaseksi kun parilla millillä päihittää. hohhoijaa! keksikää nyt jo jotain kehittävämpää tekemistä kuin se jormienne mittailu.. iha oikeesti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu