Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

perverssi synttärilahja

olen antanut itselleni kertoa, että eräs päivänsankari on toivonut ja ehkä jo saannut synttärilahjaksi lehmän??? todella kummallista, tuota voi jo sanoa perversiksi synttärilahjaksi
2992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nyt on oma lehmä, ei tarvi pyytää kaverilta avainta navettaan kun se ei sitä mielellään anna.viimeeksi antoi vasta kun annoin omat kumisaappani sille.

Äänestä
  • kuten varmaan lehmän vakuutuksetkin, koska tuttu kaveri on kuulemma bongattu tapiolan pihasta monta kertaa, tietysti reippaasti tervehtien

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi ihme kirjoitti:

olen antanut itselleni kertoa, että eräs päivänsankari on toivonut ja ehkä jo saannut synttärilahjaksi lehmän??? todella kummallista, tuota voi jo sanoa perversiksi synttärilahjaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu