Lahjoittakaa Mega Forcea Niinistön vaalikampanjaan, että vanha Sauli jaksaa päristä.
Vastaukset 7
- Pärisee ärisee
Euro Shopper pärisee yhtä hyvin, joten sitäkin voi lahjoittaa, ettei vanha Sauli tilttaa kesken vaalien.
- Mega Force on
ehkä sittenkin pikkaisen paremman makuista :D
Ööö...Ö (0_0)
- veteraanisarja
Kova kampanja verottaa vanhan miehen voimia, ei voi kuin valittaen todeta. Jennyn paijaus ja passaustaidot on nyt koetuksella. Yli 60v äijät eivät kuulu enää tosi toimiin, olisi annettava tilaa nuoremmille ja vetreimmille voimille vaimosta.
- Väsyneeltä näyttää
Tuskin jaksaa kauden loppuun, jos tulee valituksi.
No saadaampa ainakin taas pressa, jota ei paljon julkisuudessa näy ja joka ei pahemmin mielipiteisiin vaikuta.
- teemaviikko
Käveleekö teidän uusi pressanne käsikädessä kaverinsa kanssa kauppahallissa, ja pysähtyy juttelemaan käsikädessä seisovien Jyrkin ja Alexin kanssa?
- Kestääkö pumppu?
Rasittunut ja vanha presidentti, jonka terveydentilaa tullaan arvailemaan syvästi huolestuneena.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 721116
- 651070
- 61862
- 93827
- 43687
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois235686- 50608
- 68602
- 40580
- 21574