Nyt olis

Jennille. Vessanpönttö pitäs pestä ja voisinhan mä siitä jotain maksaa jos osais ammattinsa. Mikä Jennin ammatti oikeen on ja minkälainen työhistoria sillä on?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oot tyhmä

Äänestä

Pyydä hinttiä, ne nuolee paskaa mielellään.

Äänestä
  • hinttiä etsinyt mut jatka kyselemistä ni löydät etsimäsi.

    Äänestä

  • 10:n vuoden aikana jotain runoja tuskin elättää ketään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


todellista käyttöä kirjoitti:

Jennille. Vessanpönttö pitäs pestä ja voisinhan mä siitä jotain maksaa jos osais ammattinsa. Mikä Jennin ammatti oikeen on ja minkälainen työhistoria sillä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu