Islamin traditiot "parhaimillaan"!

3304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos kotimaankielellä sais niin vois tulla luettuakin. Tai edes englanniksi.

Äänestä
  • 7-v tyttö leikki pojan kanssa, seuraus kuolemantuomio.

    Äänestä

Aftonbladet on feministien äänentorvi ja kaikki kannattaa lukea sitä kautta.

Mutta samapa tuo, koska samaa sakkia edustavat puupäät ja feministit.

Jos seuraat kyseistä iltapäivälehteä useammin, niin katsoppas vaikka mita Jan Guillou kirjoittaa debateissaan näistä "hedersmord"-eista. Myyttiä myytin perään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiva kirjoitti:

http://www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,498612,00.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu