israel teki usasta rikoskumppanin ihmisyyttä

Maailman todellinen terroristi valtio ja suurin siviileita massamurhaava eläin valtio israel on vetänyt omiin likaisiin rikoksiin inhimillisyyttä vastaan usan.
Vain likaiset ja sairaat "ihmiset"kannattavat likaisia ja sairaita jätekasoja!!!!!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vasemmistopillitystä, olet säälittävä vasemmistofanaatikko.

Äänestä
  • mielestä Jeesus oli huoran poika.

    Äänestä

  • Juutalaisten kirjoitti:

    mielestä Jeesus oli huoran poika.

    H U O R A N poika. Noin oikeaoppiset (ortodoksit) juutalaiset.

    Äänestä

-heitetään hetulaa ja lähdetään letkeälle lomalle Syyrian seesteiseen ilmapiiriin...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vastaan jo 65vuotta kirjoitti:

Maailman todellinen terroristi valtio ja suurin siviileita massamurhaava eläin valtio israel on vetänyt omiin likaisiin rikoksiin inhimillisyyttä vastaan usan.
Vain likaiset ja sairaat "ihmiset"kannattavat likaisia ja sairaita jätekasoja!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu