paavo ei jättänyt

kepua tuuliajolle , vaan taktikoi itsensä pois presidentti taistosta
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paavo taktikoi itsensä myös eduskunnasta ulos?

Äänestä

Pavel on taktikoinnin mestari. Aikoinaan hän yritti taktikoida Suomelle ja NKP:lle yhteistä presidenttiä. Sitten hän yritti taktikoida Suomeen hallitusta salaa äänestäjiltä. Sitten hän taktikoi itsensä pois Kepun johdosta, minkä virheen hän myöntää ja se onkin sittenainoa, minkä myöntää.

Nyt Väykky lähtee taktikoimaan Kepun puoluejohtoa jorpakkoon näiden hänelle sitä varten myöntämien matkarahojen innoittamana.

Äänestä

Paavo on kyvykkäin johtamaan KePua. Onhan hän ollut yli 40 vuotta naimisissa Vuokkonsa kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jalas paavo kirjoitti:

kepua tuuliajolle , vaan taktikoi itsensä pois presidentti taistosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu