Minne voin lähettää

Pitääkö se lähettää leikkaaja Puheloiselle, jotta voin ruveta sivariksi ? Onko enään mitään mahdollisuutta ruveta sivariksi, kun intti on jo käyty ?
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mäkin haluan palauttaa sen, koska et halua puolustaa homoja tai n e e k e r i t ä.

Äänestä
  • Jutta Urpilainen luovuttaa Suomen Venäjälle. Eipä ole omia eikä NATOa kohta Suomea puolustamassa. Homot ja keenerit eivät ymmärrä asiaa vielä.

    Sotilaallinen tyhjiö täyttyy! Nyt ei omilla vaan vierailla. Saas nähdä, milloin Venäjä esittää Yhteisten sotaharjoitusten järjestämistä.

    Äänestä

  • Se Avarakatseinen kirjoitti:

    Jutta Urpilainen luovuttaa Suomen Venäjälle. Eipä ole omia eikä NATOa kohta Suomea puolustamassa. Homot ja keenerit eivät ymmärrä asiaa vielä.

    Sotilaallinen tyhjiö täyttyy! Nyt ei omilla vaan vierailla. Saas nähdä, milloin Venäjä esittää Yhteisten sotaharjoitusten järjestämistä.

    >>luovuttaa Suomen Venäjälle>>

    tätä suomen nykymenoa kun seuraa, niin eipä tuo välttämättä huono idea olisi..

    Äänestä

Reservinkieltäytyminen on ainoa mahdollisuus liittyä järjissään oleviin.

Äänestä

Google antoi asiasta sekalaista tietoa.

http://www.google.fi/search?q=sotilaspassista luopuminen&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:fi:official&client=firefox-a#pq=sotilaspassista luopuminen&hl=fi&cp=6&gs_id=3b&xhr=t&q=voiko sotilaspassista luopua&pf=p&sclient=psy-ab&client=firefox-a&hs=dZl&rls=org.mozilla:fi:official&source=hp&pbx=1&oq=voiko sotilaspassista luopua&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=a1d5433f85d1cd1a&biw=1420&bih=683

Äänestä

Eikö sotilaspassin oikea sijoituspaikka olisi saunan pesässä, jossa se iloisesti palaa taivaan savuna ilmaan.
Mihin ihmeeseen sitä sotilaspassia muka tarvii ?

Äänestä

Älä ny. Me tarvitaa hyvää heteroainesta pantavaksi Dragsvikiin. Sellaista lihaista ja tinkeää.

Äänestä

Toivomme suomalaisten hyväkroppaisten ilmoittautuvan välittömästi palvelukseen.

Katsos LAATU korvaa määrän.

Äänestä

ei mihinkään

Äänestä

huva.

Äänestä

niin siitä on edes jotain hyötyä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sotilaspassini? kirjoitti:

Pitääkö se lähettää leikkaaja Puheloiselle, jotta voin ruveta sivariksi ? Onko enään mitään mahdollisuutta ruveta sivariksi, kun intti on jo käyty ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu