Mamut syyttämässä ääni käheänä Eviraa

http://www.iltalehti.fi/ruoka/2012021015188006_ru.shtml
Voi voi voi, kun Evira ei anna suomalaisten syödä mustan pojan paskalihaa !
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

RAAASIIISTIIIII

Äänestä

Evira näkyy olevan jo valmiina myöntämään virheensä.

Suomalainen lakimies jo kärppänä haaskalla muslimien puolesta.

Taas hyvä keino saada siirrettyä suomalaisten veronmaksajien rahoja muslimeille.

Noh, Eviralla on rajaton luotto. Takaajina suomalaiset veronmaksajat.

Taas verot nousevat. Ai että tämä on sitten mukavaa.

Äänestä

najis kafir: "Suomalainen lakimies jo kärppänä haaskalla muslimien puolesta". Tämä oli legendaarinen kommentti. Kuvitteleeko kirjoittaja, että muslimit palkkaisivat lakimiehen Suomessa:)

Eiköhän kebab porukan järjenjuoksu mene niin, että Evira on syyllistynyt viharikokseen ja oikeusapupalvelut saadaan ilmaiseksi Eva Biuadet toimistosta.

Hauska lohkaisu kuitenkin najis kafirilta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


buahahahahaaa kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ruoka/2012021015188006_ru.shtml
Voi voi voi, kun Evira ei anna suomalaisten syödä mustan pojan paskalihaa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu