Så bra att SFP och Wallin finns.

Nettifennot kan vara nöjda,nu får de fritt ösa sin galla över Stefan Wallin och SFP.Om nu beslutet ändras och Draksviks stängs,då blir allt bra.Kanske det rentav räcker med enbart Draksvik.
5210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Opettele ensin tavaamaan!

Äänestä
  • Vi är så vana att tala om Drakan att det ibland kan bli skrivfel.

    Äänestä

Obbnäs kan ju skaffa några tält,visst ryms alla 750 svenskspråkiga beväringar där.

Äänestä

Det är fint att Dragsviks frågan behandlas.Ingen kommer ihåg kommunsammanslagningar och de garnisoner som blir nedlagda.Dragsvik måste nedläggas,annars får fennona ingen lugn och ro.

Äänestä
  • Tror någon på fullt allvar att det räcker ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


strandpojken kirjoitti:

Nettifennot kan vara nöjda,nu får de fritt ösa sin galla över Stefan Wallin och SFP.Om nu beslutet ändras och Draksviks stängs,då blir allt bra.Kanske det rentav räcker med enbart Draksvik.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu