Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Finswingersin uusi foorumi

Finswingers on uudistanut sivujaan.Omat kuvat ovat näköjään mahdollista laittaa muiden nähtäväksi.http://finswingers.sextv.fi/fs/
84749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ideana toi on hyvä, mutta käytäntö aivan toista.

Enemmän asiassa on negatiivista kuin positiivista.
Seuran saa parhaiten esimerkiksi deittien kautta.
Tollainen touhu on vain rahastusta ja palvelee oikeasti vain sivuston ylläpitäjää.

Kuvapuolesta sen verran, että sivustoille tulee varmasti rekisteröitymään nyt paljon poika/ukkomiehiä siinä toivossa, että löytävät sieltä jotain oikeita amatöörikuvia.

Jos pari on fiksu ja muutenkin oikeilla "raiteilla" niin kyllä suosittelemme seuranne etsimisen toisella tapaa.
Eli on aivan turhaa elättää ulkopuolisia turhan takia ainakin silloin jos heitä ei koko mieltymys kiinnosta pätkän vertaa.

Sillä liittymismaksun maksamisella ette saa kuin vain sen suuruisen vajeen omiin kukkaroihinne.

P.S "Ei se ole hullu joka pyytää vain se joka suostuu maksamaan"

Äänestä
  • Vaikuttaa ok järjestelyiltä.Ko palvelu luultavasti vähentää näitä yksinäisiä viheltäjiä.Ilmainen palvelu houkuttaa yksinäiset kyselijät tontille!Eipä toi maksukaan ollut päätä huimaava.Palvelu on suunnnattu nähtävästi tositarkoituksella liikkeellä oleville.

    Äänestä

  • Kyllä se näin on. Ennen sai helposti tekstarilla tiedon "myyntikokouksesta". Jos nyt pitää liittyä maksulliseksi "jäseneksi" johonkin helkkarin pornosivulle, niin antaa olla koko jutun.

    Äänestä

  • Ohikulkija kirjoitti:

    Kyllä se näin on. Ennen sai helposti tekstarilla tiedon "myyntikokouksesta". Jos nyt pitää liittyä maksulliseksi "jäseneksi" johonkin helkkarin pornosivulle, niin antaa olla koko jutun.

    Ei kait kukaan lähde ilmaiseksi organisoimaan asioita toisten puolesta... hyvä on narista sivusta seuraajana, mutta jospa sinulle annettaisiin homma hoitoon ihan talkootyöllä, niin tekisitkö?

    Onhan täällä osastolla ehdotus ry-pohjaisesta ryhmäseksitoiminnasta, mutta eipä ole sinne paljon kommentteja ja kiinnostusta sadellut... missä on ne talkoolaiset?

    Äänestä

  • Ilmaiseksi kirjoitti:

    Ei kait kukaan lähde ilmaiseksi organisoimaan asioita toisten puolesta... hyvä on narista sivusta seuraajana, mutta jospa sinulle annettaisiin homma hoitoon ihan talkootyöllä, niin tekisitkö?

    Onhan täällä osastolla ehdotus ry-pohjaisesta ryhmäseksitoiminnasta, mutta eipä ole sinne paljon kommentteja ja kiinnostusta sadellut... missä on ne talkoolaiset?

    Ei se ennenkään ilmaista ollut.

    Ei täällä kukaan kerjuulla ole.

    Äänestä

  • Jep kirjoitti:

    Ei se ennenkään ilmaista ollut.

    Ei täällä kukaan kerjuulla ole.

    Eipä tuo nyt kovin kallis ole harrastukseksi... nytkään...

    Äänestä

  • Ilmaiseksi kirjoitti:

    Eipä tuo nyt kovin kallis ole harrastukseksi... nytkään...

    Heidän toiminnassa olimme kanssa mukana, mutta emme enää!
    Ei todellakaan ollut mitään etua/hyötyä meille.

    Todellakin seuran saa parhaiten muuta kautta!

    Äänestä

Tämä on nyt paljon kalliimpi ja ihan eri juttu kuin edellinen. Ehdimme olla kerran edellisissä kemuissa ja ne olivat tosi mukavat. Ja ilmoitus tuli tosiaan kivasti kännykkään. Tässä on pelko, että tämä saa nyt pornoleiman sivujen kautta. Siitähän ei ole kysymys. Ikävä juttu !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K&S kirjoitti:

Finswingers on uudistanut sivujaan.Omat kuvat ovat näköjään mahdollista laittaa muiden nähtäväksi.http://finswingers.sextv.fi/fs/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu